Spotkania w ramach „Fantastyki w Lublinie” – wrzesień 2014

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki organizuje we wrześniu cykl spotkań poświęconych fantastyce w całej jej rozmaitości, organizowany w Domu Kultury „Narnia”. W programie m. in.:

1. Fantastyczne wtorki (start: godz. 18.00, atrakcja: godz. 19.00; możliwość korzystania z gier planszowych na miejscu; koniec: 22.00) – wstęp wolny na wykłady o Lovecrafcie Marcina Wacińskiego (9.09), fizyce kwantowej dr Katoliny Rynak (16.09) czy etnicznej fantastyki prof. Krzysztofa Grzywnowicza (30.09);

2. Fantastyczne środy (co tydzień od 17.00 do 22.00) – Gry Bitewne; wstęp wolny i możliwość pogrania na miejscu w strategiczne gry bitewne, m.in.: „Mordheim”, „Warhammer Fantasy Battle”, „Infinity” i inne.

3. Fantastyczne czwartki (co tydzień od 17.00 do 22.00) – Gry Fabularne; wstęp wolny i możliwość pogrania na miejscu w gry fabularne, skorzystania z podręczników do gier rozegrania sesji RPG.

4. Fantastyczne piątki (co tydzień od 17.00 do 22.00) – Gry Planszowe i Karciane; wstęp: wolny Piątki z planszówkami, czyli możliwość grania z gry planszowe, korzystając z obecności wielu miłośników tych gier i mając sposobność wypożyczenia wybranych tytułów z ponad dwustu, jakimi dysponujemy. Dodatkowo nauka gry w „Magic: the Gathering” i turnieje.

5. Niepubliczna Biblioteka Fantastyczna im. Stanisława Lema (czynna od poniedziałku do piątku od 16.30 do 20.30); wstęp: wolny, na ponad siedem tysięcy pozycji o tematyce fantastycznej w zbiorach biblioteki składają się książki, czasopisma, komiksy, gry fabularne i fanziny; ze wszystkich tekstów można korzystać zarówno na miejscu, jak i wypożyczyć.

6. Kalina Gra!
– wstęp: wolny Cotygodniowe spotkania poświęcone skandynawskim grom plenerowym: Cubb i Molkky w wąwozie na Kalinowszczyźnie – nauka gry, możliwość grania, turnieje.

Więcej informacji w szczegółowym opisie programu, który załączamy w tym miejscu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s