Najnowszy tom „Cieni pojętnych” Adriana Tchaikovsky’ego już 17 września w księgarniach!

17 września w księgarniach pojawią się długo oczekiwane Wrota mistrza wojny Adriana Tchaikovsky’ego, dziewiąty tom zbierającego znakomite recenzje cyklu „Cienie pojętnych”, w Polsce od początku obecnego dzięki staraniom Domu Wydawniczego REBIS.

Imperium Os przegrało Wojnę Powietrzną o Kolegium, lecz nie dało za wygraną. W Drugiej Armii nękanej atakami z powietrza sprzymierzonych sił Kolegium oraz wypadami zamieszkujących okolicę modliszkowców słabnie morale. Pętla wokół Kolegium zaciska się nieuchronnie. Dla wielu będzie to godzina próby charakteru decydująca o całym życiu. A gdzieś tam pod ziemią, skryty przed wzrokiem innych trwa odwieczny wróg, który tylko czeka, by czyjaś nierozważna dłoń zerwała pętającą go pieczęć…

Adrian Tchaikovsky – już od szkolnych czasów pisał opowiadania i powieści fantastyczne, doskonaląc warsztat w ciągu piętnastu lat, by w 2006 roku zacząć publikować nakładem wydawnictwa Tor cykl Cienie Pojętnych. Nazwisko Adriana naprawdę brzmi Czajkowski, a jego dziadek, Edmund Czajkowski, przyjechał do Zjednoczonego Królestwa z Gruczna. Adrian Tchaikovsky od dawna interesuje się zoologią i historią naturalną, szczególnie interesując się entomologią, co też znajduje odzwierciedlenie w jego pisarstwie.

Strona autora: http://shadowsoftheapt.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s