PATRONAT CF nad kolejną edycją festiwalu Porytkon!

„Creatio Fantastica” patronuje nad piątą już edycją popularnego konwentu fantasy Porytkon!. Odbędzie się ona, tak jak wszystkie poprzednie, w Sosnowcu, tym razem w dniach 24–26 października bieżącego roku.

Porytkon organizowany jest z myślą o osobach, które – tak, jak i twórcy tego konwentu – nazwać można zapaleńcami szeroko pojmowanej fantastyki, czyli gier, filmów, czy literatury fantasyczej. Program imprezy podzielony będzie na bloki tematyczne: fantastyczny, RPG (Role Playing Game), postapokaliptyczny, literacki, mangi i anime oraz komiksowy. Każda z tych sekcji oferować będzie uczestnikom masę prelekcji, paneli dyskusyjnych, a także konkursów z nagrodami. Każdy z gości ma szansę stworzyć swój własny punkt programu, który zgłosić można organizatorom poprzez specjalny formularz, widniejący na oficjalnej stronie internetowej imprezy.

Wśród gości, którzy potwierdzili swoje uczestnictwo w festiwalu Porytkon, jest Paweł Ciećwierz, autor Nekrofikcji czy Środkowego Palca Opatrzności. Swój udział potwierdził również Jacek Komuda, który w swoim dorobku pochwalić się może m.in. powieścią o tytule Diabeł Łańcucki czy zbiorem opowiadań Czarna Szabla.

„Creatio Fantastica” serdecznie zachęca do udziału!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s