PATRONAT CF Krakowski Weekend z Fantastyką „Imladris 2014”

Redakcja „Creatio Fantastica” z dumą obwieszcza, że pismo objęło patronat medialny nad 13. edycją Krakowskiego Weekendu z Fantastyką „Imladris” 2014.

Konwent Imladris jest, cóż, konwentem. Czyli mówiąc innymi słowy, zlotem miłośników fantastyki – takich dziwnych ludzi, którzy spotykają się, by we własnym gronie przez kilka dni i nocy grać w gry planszowe i fabularne, słuchać, co pisarze mają do powiedzenia o swoich najnowszych książkach, czy pokłócić się, czy kula ognista można zabić smoka.

A tak na poważnie, to przygotowujemy dla Was mnóstwo atrakcji – potężny gamesroom, gdzie będzie można grać w gry planszowe, sesje gier fabularnych, LARPy, konkursy (z nagrodami!), turnieje oraz mnóstwo prelekcji. Ale przede wszystkim, to okazja do spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach, do nawiązania nowych znajomości i zobaczenia ponownie znanych już twarzy.

Jak widać, to już XIII edycja imprezy. Po 5 latach przerwy powróciliśmy w zeszłym roku z wielkim sukcesem, udało się nam zachować duch starych małych konwentów w których każdy znał każdego a jak nie znał to szybko poznawał. W tym roku wzbogaceni o doświadczenia poprzedniej edycji zapraszamy was byście znów zechcieli spędzić z nami ten jeden weekend. Na pewno tego nie pożałujecie.

Program konwentu: http://imladris.org.pl/program/
Strona fanowska: https://www.facebook.com/ImladrisKrakowskieWeekendyZFantastyka

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s