PATRONAT CF Festiwal Fantastyki Falkon 2014

Redakcja „Creatio Fantastica” z dumą obejmuje patronat nad jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez poświęconych fantastyce w Polsce – tegorocznym Festiwalem Fantastyki Falkon, który zapowiadaliśmy już w numerze 45. naszego pisma.

Falkon jest interdyscyplinarnym festiwalem poświęconym kulturze inspirowanej szeroko rozumianą fantastyką. To czterodniowa impreza, w trakcie której odbędzie się ponad 600 wydarzeń związanych z szeroko pojętą fantastyką i kulturą alternatywną. W ostatnich latach fantastyka z niszowej rozrywki „dla wybrańców” stała się jednym z liczących się nurtów popkultury. Falkon przez czternaście lat z lokalnego zlotu zapaleńców wyewoluował w jeden z największych i najbardziej liczących się festiwali fantastyki w Polsce gromadzących miłośników książek, filmów, komiksów i wszelkiego rodzaju gier.

Tegoroczny Festiwal Fantastyki Falkon odbędzie się w dniach 7-10 listopada – co oznacza, że jego piętnasta edycja potrwa cztery dni, od piątku do poniedziałku.

Główna część festiwalu będzie miała miejsce w dwóch halach o łącznej powierzchni ponad 10 000 m2 w obiekcie TARGI LUBLIN S.A. przy ul. Dworcowej 11 (20-406 Lublin) oraz w zlokalizowanym naprzeciwko budynku Szkoły Podstawowej nr 20 przy alei Józefa Piłsudskiego 26 (20-407 Lublin), dedykowanym sesjom gier fabularnym i larpom. Lokalizację trzeciego obiektu, o charakterze ściśle noclegowym, organizatorzy przewidują ogłosić wkrótce na stronie internetowej http://falkon.co/#informacje/miejsce.

Informacje szczegółowe na temat cen biletów i akredytacji: http://falkon.co/#informacje/bilety.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s