Książka i gra z Uniwersum Survarium w Polsce

IMGN.PRO i Fabryka Słów zapowiadają wydarzenie, które zatrzęsie rynkiem wydawniczym i growym: w Polsce ukaże się gra Survarium, duchowy spadkobierca serii S.T.A.L.K.E.R. ukaże się w Polsce w specjalnym wydaniu pudełkowym, zawierającym unikatowe dodatki dla rodzimych graczy. Grze towarzyszyć będzie wydanie bestsellerowej powieści z kultowego uniwersum, której autorem jest legendarny Andriej Lewicki.

Jak mówi Bartosz Moskała, współwłaściciel i szef działu licencji IMGN.PRO:

Survarium to coś znacznie więcej niż tylko znakomita gra sieciowa, która zaczyna podbijać Europę. Wspólnie z jednym z najpopularniejszych polskich wydawców książkowych, firmą Fabryka Słów, postanowiliśmy zapoznać polskich graczy z całym uniwersum, które kryje się za tą marką . Dlatego też na rodzimym rynku, niemal jednocześnie pojawi się specjalna polska edycja gry Survarium i pierwsza z serii książka autorstwa Andrieja Lewickiego.

Jak zapowiadają wydawcy, z okazji premiery gry i książki w Warszawie odbędzie się specjalna impreza dla fanów zony.

Do głównych atrakcji zaliczyć można spotkania: z developerami gry ze studia Vostok, autorem książki Andriejem Lewickim oraz prawdziwym „stalkerem” – Krystianem Machnikiem, założycielem portalu Napromieniowani.pl, który opowie o tym jak naprawdę wygląda Czarnobylska Strefa i zaprezentuje materiały ze swojej ostatniej wyprawy w tamte rejony. Oprócz tego w trakcie imprezy będzie można zdobyć gry, książki i wiele innych gadżetów związanych z uniwersum Survarium.

Jak dodaje Łukasz Kubiak z IMGN.PRO:

Razem z Fabryką Słów chcielibyśmy, aby takie spotkania z fanami stały się czymś systematycznym. Pragniemy nie tylko obserwować jak rozrasta się to uniwersum, ale też aktywnie uczestniczyć w tym procesie. Budować dla graczy i fanów książek przestrzeń, w której mogą miło spędzić czas we własnym towarzystwie, oddając się dyskusji, prezentacjom, pokazom i dobrej muzyce.

Premiera gry i książki to ważne wydarzenie przy którym IMGN.PRO łączy siły z Fabryką Słów. Za przekład książki odpowiada doskonale znany polskim czytelnikom Michał Gołkowski, autor książek z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. Ołowiany Świt, Drugi brzeg i najnowszej Droga donikąd. Wydarzenie to wspierane jest również przez serwis Napromieniowani.pl, który dostarczy wiele ciekawych i unikalnych materiałów dla fanów zony.

PREMIERA GRY: 28.11.2014, wersja językowa: Polska
cena wydania: 49,99 PLN

W skład specjalnej polskiej edycji wejdą: płyta DVD z grą i ścieżką dźwiękową, mini-przewodnik po świecie Survarium, naklejki i przypinki z motywem z gry, kod na 2000 sztuk złota, konto premium na okres trzech miesięcy oraz zestaw specjalnych polskich tarcz i emblematów. Zestaw ten został skompletowany w sposób, który czyni go bardziej atrakcyjnym cenowo niż bezpośredni zakup elementów za pośrednictwem mikrotransakcji w grze.

PREMIERA KSIĄŻKI Łowca z lasu, Andriej Lewicki 28.11.2014
Specjalny bonus dla graczy – książka będzie wzbogacona o kod do gry Survarium.

Oficjalna strona IMGN.PRO
http://www.imgn.pro

Oficjalna strona SURVARIUM
http://survarium.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s