„Mapa czasu” Félixa J. Palmy

Wydawnictwo Sonia Draga poleca książkę Mapa czasu Félixa J. Palmy.

Sceptyczny H.G. Wells zostaje poproszony o zbadanie domniemanych przypadków podróży w czasie. Może tym samym ocalić życie pewnym ludziom i zapobiec unicestwieniu najsłynniejszych dzieł literackich takich jak Drakula czy Wehikuł czasu. W tej zagadkowej, wielowątkowej powieści Félix J. Palma budzi do życia postaci prawdziwe i te zrodzone w jego wyobraźni. Co się stanie, kiedy postanowimy zmienić historię? Autor odważnie podchodzi do tego pytania, ukrywając odpowiedź w ekscytującym, pomysłowym fantastyczno-historycznym dziele, które zabiera czytelnika do upiornej scenerii wiktoriańskiego Londynu, by za chwilę przenieść go do magicznej rzeczywistości, gdzie granic nie ma ani czas ani ludzki umysł. Mapa czasu to historyczna fantazja o wartkiej akcji – historia pełna romantycznej miłości i porywających przygód.

Félix J. Palma (ur. w Sanlúcar de Barrameda w 1968 roku) został uznany przez krytyków za jednego z najbardziej błyskotliwych i oryginalnych współczesnych pisarzy, który szczególnie wyróżnia się umiejętnością wplatania elementów fantastycznych w zwykłą codzienność. Opublikował pięć zbiorów opowiadań i pięć powieści. Mapa czasu otwiera tzw. trylogię wiktoriańską,
która została opublikowana w prawie 30 krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Norwegii, Włoszech, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Francji i Japonii i wszędzie odniosła olbrzymi sukces.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s