23 stycznia premiera „Stalowych Szczurów. Błota” Michała Gołkowskiego

Fabryka Słów zapowiada na 23 stycznia premierę Stalowych Szczurów. Błota Michała Gołkowskiego, z której fragmentem można się zapoznać poniżej.

Bardzo wczesna i mroźna wiosna 1922 roku w okopach Wielkiej Wojny. Przygoda, która nigdy się nie skończyła. Opowieść o kompanii karnej. O prawdziwych wyrzutkach, kundlach wojny. I tylko jeden silny przywódca – „Kapitan” Reinhardt, który jest w stanie zapanować nad ta dzika bandą. Sytuacja, w której wielkie, coraz bardziej zmęczone supermocarstwa, próbują wykrwawić się nawzajem. Krew miesza się z błotem. Trup ściele się gęsto, a szczury są wielkie i głodne.


Michał Gołkowski
– Szerokie grono czytelników pokochało go jako charyzmatycznego autora przygodowej trylogii: Ołowiany świt, Drugi brzeg, Droga donikąd – osadzonej w świecie gry S.T.A.L.K.E.R. W ciągu niespełna dwóch lat wprowadził to uniwersum do Polski, wydał trzy własne powieści i trzy kolejne przetłumaczył. Ostatnio zaangażował się w tłumaczenie serii książek ze świata SURVARIUM. Na tym nie poprzestaje. Pisać męską militarną rozrywkę może zawsze i wszędzie. Jego nowa powieść – Stalowe szczury. Błoto – to efekt fascynacji historią i wojskowością czasu Wielkiej Wojny.

Fragment powieści:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s