Finał „Kronik Ferrinu”

12 lutego ukaże się zapowiadany przez Wydawnictwo Literackie tom 5. Kronik Ferrinu Katarzyny Michalak, zatytułowany Pani Ferrinu.

„Ferrin. Liczy się tylko Ferrin. A Ferrin to Miłość”.

Dookoła trwało piekło, jakby wszystkie działa, muszkiety i pistolety Lanorów skierowane były przeciwko tej jednej drobnej kobiecie. I tak rzeczywiście było. Gdyby widziała wściekłość Lanorów, pewnie cofnęłaby się sekundę szybciej, ale ona zważała tylko na to, by zamknąć jak największą część Ferrinu, póki nie dotrze do kresu swych możliwości.

Przerwała jej jedna kula. Anaela krzyknęła i padła.

Anaela musi stoczyć decydującą bitwę nie tylko o ukochany Ferrin, ale i o swoich najbliższych. Jednak nie będzie to Wielka Gra bogów, a wielka rzeź. Czy tym razem jej się uda zwyciężyć? Jaką jeszcze ofiarę będzie musiała ponieść? Czy wreszcie uświadomi sobie, jak wielka siła jest ukryta w jej sercu i czy skutecznie ją wykorzysta przeciw okrutnym demonom?

Katarzyna Michalak – autorka ponad dwudziestu bestsellerowych powieści. Czytelniczki pokochały jej serię owocową w skład której wchodzą: Rok w Poziomce, Lato w Jagódce, Powrót do Poziomki, Wiśniowy dworek, W imię miłości, oraz Dla Ciebie wszystko. Należy do najbardziej wszechstronnych polskich pisarek, swobodnie porusza się miedzy tak odmiennymi gatunkami jak powieść obyczajowa, sensacja, erotyk i fantasy. W planach ma jeszcze powieść historyczną, sagę rodzinna i scenariusz serialu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s