DO ODSŁUCHANIA KOLEJNY ROZDZIAŁ Futu.re Glukhovsky’ego

Najnowsza powieść Dmitrija Glukhovsky’egoFUTU.RE – już 4 marca pojawi się w polskich księgarniach. To najdojrzalsze jak dotąd dzieło tego rosyjskiego pisarza, autora Metra 2033.

FUTU.RE jest opowieścią o świecie przyszłości, w którym nie istnieje już śmierć. Ludzkość, która posiadła sekret wiecznego życia, boryka się jednak z innymi problemami: depresją, przeludnieniem, kurczącymi się zasobami i legislaturą ograniczającą posiadanie potomstwa. Ten antyutopijny świat – zachowujący najlepsze cechy rasowego science fiction – to pretekst dla Glukhovsky’ego do rozważań na temat prawdziwej natury człowieka i roli Boga, który nieśmiertelnym istotom przestał już być potrzebny. FUTU.RE to nie tylko trzymająca w napięciu, wartka fabuła z niespodziewanymi zwrotami akcji i mroczną tajemnicą, ale także naładowana intensywnymi emocjami narracja, która szokuje i wzrusza.

Książka FUTU.RE, wydana przez Insignis Media, oprócz 640 stron tekstu zawiera 48 stron z kolorowymi klimatycznymi ilustracjami Siergieja Krickiego. Ilustracje te, jak również specjalnie skomponowana do książki muzyka autorstwa Nikołaja Krywina, dostępne są na stronie FUTU.RE – w pasek adresu przeglądarki należy wpisać tytuł powieści Glukhovsky’ego. Strona FUTU.RE ma również wersję polską – publikowane są tam sukcesywnie pełne początkowe rozdziały książki.Tymczasem zapraszamy do wysłuchania drugiego już fragmentu powieści FUTU.RE – cały rozdział drugi, zatytułowany „Wir”, mistrzowsko interpretuje Krzysztof Banaszyk.

Posłuchaj:

http://youtu.be/9O1yv20wlfE lub
http://bit.ly/future-audio2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s