PATRONAT CF: Tydzień z Fornostem – dzień 5: Organizatorzy Gry Głównej

Piąty dzień z Fornostem 🙂

Akcja „Tydzień z Fornostem” powoli chyli się ku końcowi, zatem czas zdradzić informacje o tym, co fornostowe tygrysy lubią najbardziej – Grze Głównej. Mowa tu o zrobionym z rozmachem dwudniowym (lub trzydniowym, jeśli doliczyć czas na budowanie lokacji i szczegółowe rozbiegówki) larpie terenowym, będącym wisienką na szczycie programowego tortu każdego Fornostu. W tym roku trzon ekipy organizującej GG będzie liczył cztery osoby. Są to: Wojciech „Panda” Łanda (główny koordynator), Jakub „Gandi” Wasielak, Bartek „Artysta” Brózda i Mateusz „Zedd” Żygadło.

Rzecz jasna, z czasem skład może zostać uzupełniony o rzeszę pomocników. Warto mieć na uwadze, że wszystkie te osoby mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu larpów – dla przykładu, „Panda” był koordynatorem Gry Głównej na Fornoście 2013 (bardzo dobrze odebranej przez graczy), natomiast „Gandi” ma na koncie larp Farma Ż.L., nominowany do Złotych Masek na Pyrkonie 2010. Krótko mówiąc, o jakość tegorocznej Gry Głównej nie trzeba się martwić.

Jutro organizatorzy zamierzają dalej drążyć temat GG, zdradzając to, co najważniejsze – założeniafabularne larpa i informacje dot. zgłaszania własnych postaci.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s