Nadchodzi ogień! Wielka gratka dla miłośników Agentki Scully

Fani „Z archiwum X” mają powody do radości. Po 13-letniej przerwie kultowa produkcja powróci na antenę telewizji Fox jeszcze w 2015 roku. Podczas oczekiwania na ponowne spotkanie z Agentką Scully można sięgnąć po fantastyczny literacki debiut Gillian Anderson.

Premiera pierwszego tomu sagi już 7 maja 2015.

Gillian Anderson, która zachwyciła wszystkich swoją niedawną rolą w serialu kryminalnym Upadek od dawna myślała o pisaniu, lecz dopiero teraz zdecydowała się chwycić za pióro.
Z zainteresowań autorki tematami paranormalnymi oraz szeroko pojętą duchowością narodziła się fantastyczna seria Saga KOŃCA ZIEMI.
„W miarę prowadzenia terapii, wspólnie spędzanego czasu oraz próby dotarcia do źródła traumy dziewczyny, Caitlin zaczyna dostrzegać, że za problemami, z którymi próbuje się zmierzyć,  kryją się znacznie poważniejsze sprawy niż te, znane w naszym świecie” – opowiada Gillian Anderson.
Międzynarodowe spiski, egzotyczne miejsca, kryminalno-przygodowe perypetie, niespodziewane zwroty akcji, przełomowe odkrycia, porywający, ale niebezpieczny świat współczesnej nauki – wszystko to będzie stanowiło wybuchową mieszankę w wykonaniu Gillian Anderson. Jeśli szukacie rozrywkowej powieści przygodowej na miarę XXI wieku, która porwie nie tylko akcją, ale i poruszy wyobraźnię i poszerzy horyzonty kreacją fikcyjnych światów – czekajcie na tę książkę.
A Vision of Fire do sprzedaży w USA trafił 7 października 2014  i spotkał się z bardzo gorącym przyjęciem zarówno czytelników, jak i dziennikarzy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s