Niezwykła premiera: „Ostatni honorowy” Jacek Komuda

Po raz pierwszy w historii, w ramach współpracy Wydawnictwo Fabryka Słów oraz serwis Audioteka.pl oddaje w ręce czytelników premierowe wydanie książki „Ostatni honorowy” Jacka Komudy w tradycyjnej papierowej wersji, w wersji elektronicznej oraz w formie audiobooka w interpretacji Alberta Osika.

Powieść oparta jest na autentycznych wydarzeniach, które rozegrały się w latach 80 i 90 ubiegłego stulecia. Imiona i nazwiska bohaterów zostały zmienione. Polska w latach PRL-u. Kuba Błażyk to młody szermierz, zawodnik warszawskiej Legii. Młodzik nie znosi dobrze dominacji sportowców Dynama Moskwa. Kolejny stronniczy werdykt na korzyść rosyjskich „braci” przelewa czarę goryczy. Kuba chce odejść. Wtedy właśnie pojawia się atrakcyjna propozycja udziału w pojedynkach na ostrą broń białą. Walki są aranżowane dla obcokrajowców – bogaczy i arystokratów.

Sparingi organizują dla zabawy, zakładów lub chcąc załatwić porachunki między sobą. Kuba dostaje szansę na pozornie łatwy zarobek. Musi tylko przeżyć. Przeciwnicy nie stosują się do sportowych reguł. To walka na śmierć i życie. Doskonałe opisy i świetnie oddany klimat komunistycznej polskiej ulicy przeplatany z przepychem i pogardą dla ludzkiego życia na bogatym i żądnym wrażeń zachodzie.

Fragment audio:
http://audioteka.pl/ostatni-honorowy,produkt.html

Fragment e-booka:
http://issuu.com/fabrykaslow/docs/komuda_ostatnhonorowy-fragment

Trailer filmu promocyjnego:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s