PATRONAT CF: Elgacon 2015 – XI Płockie Dni Fantastyki

Elgacon 2015 – XI Płockie Dni Fantastyki to ogólnopolski konwent odbywający się 14-15 listopada w Płocku. Impreza skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych zainteresowanych ogólnie pojętą fantastyką, grami planszowymi oraz RPG.W tym roku tematem przewodnim imprezy będzie fantastyka naukowa i wszystko co z nią związane.

Program wydarzenia podzielony zostanie na wiele bloków tematycznych nawiązu­jących do fantastyki oraz popkultury. Odbędą się prelekcje oraz panele uczestników konwentu dotyczące literatury fantastycznej, filmów i seriali, gier wszelkiego rodzaju (od gier planszowych i karcianych, przez gry RPG i larpy, aż po gry video), mangi i anime, a także spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz konkursy z nagrodami. Ponadto przez cały czas trwania konwentu trwać będzie kilka ciągłych atrakcji jak choćby games room, w którym wspólnie ze zna­jomymi można będzie zagrać w dowolną z ponad stu gier planszowych.

Konwent organizowany jest nieprzerwanie od 2005 roku przez Płocki Klub Fantastyki Elgalh’ai we współpracy z innymi grupami fanowskimi z różnych miast i w ciągu dziesięciu lat przycią­gał setki ludzi z całego kraju. Jako organizatorom zależy nam przede wszystkim na utrzymaniu klimatu oldskulowych konwentów, oraz dobrym kontakcie tak z twórcami programu jak i samymi uczestnikami. Jeśli więc chcecie, w przyjaznej atmosferze, spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i dobrze się bawić – serdecznie zapraszamy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s