PATRONAT CF: Ogólnopolski Konwent Gier Fantastycznych „Dragon” 2016

Znamy już program Dragonu!

Wielkimi krokami zbliża się Ogólnopolski Konwent Gier Fantastycznych Dragon! Przez cztery dni uczestnicy będą mogli wysłuchać kilkudziesięciu prelekcji, zagrać w setki gier i wziąć udział w wielu konkursach.

Dragon odbędzie się w dniach 26-29 maja w XXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie. Organizator, Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza” we współpracy z fundacją „Wczoraj dla Jutra” zaplanował dla uczestników sporo atrakcji. Kilkadziesiąt godzin prelekcji, w tym cały panel historyczny, pękający w szwach Games Room czynny przez całą dobę, obszerna komputerówka, turnieje karciane i konkursy. Miłośnicy RPG będą mogli wybierać spośród kilkudziesięciu sesji i larpów,  a fani bitewniaków z pewnością znajdą godnych przeciwników do rozgrywki.

Gośćmi konwentu będą Agnieszka Hałas, biolog molekularny, autorka m.in. trylogii „Teatr węży” i „Po stronie mroku”, Jacek Wróbel, autor zbioru opowiadań „Cuda i dziwy mistrza Haxerlina” oraz Alicja Bartnicka, historyk zajmująca się dziejami III Rzeszy, autorka książki „Postać czarodzieja w literaturze fantasy. J.R.R. Tolkien – A. Sapkowski – J.K. Rowling”. W sobotę, 28 maja odbędzie się także koncert lubelskich grup metalowych Isilgate, Hoax Of Upsala i zespołu Kholm z Chełma.

Koszt czterodniowej wejściówki na konwent to 30 zł, dostępne są także bilety jednodniowe. Cały program wydarzenia można znaleźć na stronie www.dragon.konwent.co i fanpage na facebooku: www.facebook.com/dragonkonwent.

Obudźcie smoka razem z nami!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s