PATRONAT CF: Świdkon 2016

Klub Fantastyki „Obelisk” zaprasza na konwent Świdkon IX: Igrzyska, który odbędzie się w dniach 23 – 25 września w Świdniku.

O Świdkonie:

Świdkon to interdyscyplinarne wydarzenie kulturalne poświęcone szeroko pojętej fantastyce. Trzydniowa impreza wypełniona jest grami planszowymi, bitewnymi, fabularnymi, konsolowymi oraz prelekcjami popularnonaukowymi i literackimi a także dyskusjami i warsztatami.
„Konwent” – jak nazywamy imprezy o fantastycznym profilu, jest skierowany nie tylko do fanów fantastyki, lecz także do osób które dopiero rozpoczynają swoją fantastyczną podróż.


Świdkon: Igrzyska

Tegoroczny Świdkon to nastawione na rywalizacje Igrzyska Fantastyczne. Podczas imprezy, uczestnicy zmierzą się w szeregu konkurencji ujętych w pięciu dyscyplinach Igrzysk:

– Grach bitewnych
– Grach planszowych
– Grach konsolowych
– Grach karcianych
– Konkurencjach ogólno-fantastycznych

W każdej z dyscyplin znajdą się najbardziej popularne gry oraz najbardziej znane konwentowe konkurencje, w których każdy może powalczyć o złoty medal.

Puchar Igrzysk Świdkonu

Każdy klub fantastyki lub dowolna grupa 6 osób, może stanąć do boju o Puchar Igrzysk Świdkonu. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa na tydzień przed konwentem po przez zamieszczony na stronie formularz, a następnie stanąć w szranki w konwentowych turniejach i konkursach, oznaczonych jako Konkurencje Igrzysk. Może to właśnie twoja drużyna sięgnie po Puchar?

Termin
23 – 25 września 2016 roku

Miejsce
Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku, ul. Jarzębinowa 6

Strona internetowa
www.swidkon.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s