FORNOST już za kilka dni!

Fornost zbliża się wielkimi krokami, niektórzy już się spakowali. W tym ostatnim tygodniu organizatorzy wyciągają jeszcze jednego asa z rękawa, żeby zachęcić wszystkich wahających się co do tego, czy warto spożytkować część urlopu/wakacji na przyjazd na ten konwent.

Argument jest następujący – na tegorocznym Fornoście odpoczniecie jak nigdzie indziej. Zapewniony będzie zarówno wypoczynek aktywny – tutaj oprócz punktów programu czekają na Was choćby wyjścia na wspinaczkę po okolicznych skałach (Jura z tego właśnie słynie) – jak i odpoczynek w kluczowym tego słowa znaczeniu. W razie upałów schłodzić można się w basenie, a dla jeszcze bardziej leniwych kusząca z pewnością okaże się perspektywa wyłożenia się w hamaku i beztroskiego konwersowania z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Bez żadnych zobowiązań. Bez żadnych terminów. Na chwilę czas można zatrzymać i udać się do swoistej Nibylandii, gdzie każdy może być kim zechce i robić to, na co akurat ma ochotę.

Weź namiot, spakuj plecak i daj się ponieść wyobraźni. Na fanpage’u uczestnicy mogą umawiać się odnośnie dojazdu na konwent – na pewno nikt nie będzie pozostawiony samemu sobie. Wszystko, co niezbędne, znaleźć można na stronie www.fornost.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s