Nowy Ben-Hur w IMAX

Wkrótce w kinach IMAX będzie można oglądać już czwartą adaptację filmowa powieści Lewisa Wallace’a z 1880 roku „Ben-Hur: Opowieść o Chrystusie”. Film kręcony był we Włoszech w 2015 roku. W rolach głównych występują m.in.: Jack Huston (Ben-Hur), Toby Kebbell (Messala), Rodrigo Santoro (Jezus) i Morgan Freeman (Ildarin).

Bogaty kupiec Juda Ben-Hur żyje w Jerozolimie na początku pierwszego stulecia, w czasach wielkiego niepokoju. Do miasta powraca jego brat Messala, aby stanąć na czele legionów rzymskich i rozprawić się z buntownikami zyskującymi coraz szersze wpływy. Ben-Hur odmawia bratu pomocy w zdławieniu powstania. Oskarżony o zdradę, zostaje skazany na lata ciężkich, niewolniczych prac. Przy życiu trzyma go jedynie myśl o zemście i powrocie do ukochanej. Jego los odmieni pewne spotkanie, dzięki któremu wyrównanie rachunków stanie się realne. Jakie szanse ma jednak niewolnik przeciwko największemu imperium świata? Zobacz to w kinach IMAX w 3D!

Chciałbyś podróżować w czasie i na przykład zobaczyć z bliska wyścig rydwanów? O rozwiązanie tej pierwszej części będziesz musiał zatroszczyć się sam, ale o świetną widoczność podczas filmu „Ben-Hur” i wyścigu my zadbamy. Tylko w kinach IMAX nie ma znaczenia gdzie usiądziesz, bo z każdego miejsca w sali będziesz miał perfekcyjny obraz. Dzięki gigantycznemu ekranowi, u nas każdy widz ma fotel VIP, zaś precyzyjnie dopracowana akustyka potęguje przyjemność płynącą z oglądania filmu. Dla wzmocnienia efektu zapraszamy na wersję 3D, w której nie umknie Ci najmniejszy detal. „Ben-Hur” w kinach IMAX już od 19 sierpnia.

„Ben-Hur”  od 19 sierpnia w kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin), oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie http://www.cinema-city.pl.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s