Jason Statham powraca w roli Mechanika w salach ŠKODA 4DX

Czasem nawet największym zabijakom przydałaby się chwila wytchnienia, ale przykład Jamesa Bonda czy Jasona Bourne’a pokazuje, że nie ma co na to liczyć. Dlaczego? Cóż, branża zabójców nie zna wcześniejszych emerytur.

Spec od brudnej roboty, który „całe życie pomaga ludziom umrzeć” i seksowna blondynka w śmiertelnym niebezpieczeństwie… Jeden z największych twardzieli kina akcji, Jason Statham powraca w filmie Mechanik: konfrontacja. Okoliczności są nie do pozazdroszczenia, ale licząc na łaskawe spojrzenie zjawiskowej Jessici Alby, niejeden śmiałek przyjąłby mrożące krew w żyłach zlecenie. Choć rola tytułowa jest już obsadzona, znamy sposób, by tak się stało. Cinema City zaprasza na seans w salach ŠKODA 4DX™ od 26 sierpnia.

Arthur Bishop (Jason Statham) uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach krwawej „kariery” Bishop postanawia zerwać z przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej (Jessica Alba), ale jego największy wróg znów daje znać o sobie. Uprowadza kobietę, która przeżyje, jeśli w zaledwie 36 godzin Bishop zrealizuje trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Bishop ma jednak swój plan… Na ekranie zobaczymy także laureata Oscara za rolę w Ściganych – Tommy Lee Jonesa i Michelle Yeoh (Przyczajony tygrys, ukryty smok; Jutro nie umiera nigdy; Wyznania gejszy).

Bezkompromisowe kino akcji możecie obejrzeć, rozsiadając się wygodnie w fotelu, albo przeżyć naprawdę – czując drgania śmigłowca w drodze krwawego celu, powiew wiatru, gdy zawiśniecie na linie u szczytu drapacza chmur i krople na karku, gdy traficie pod wodę w stroju nurka… To wszystko czeka Was w salach ŠKODA 4DX™, w kinach Cinema City, za sprawą ruchomych foteli i efektów środowiskowych, jak: wiatr, para wodna, zapachy, światła imitujące eksplozje, których nie zabraknie w nowym Mechaniku.

To jednak nie koniec kinowych emocji! Jeszcze do końca wakacji jest szansa na zdobycie nagrody głównej – ŠKODA Fabia – w loterii finałowej „Co Kryje Twój Bilet?”. W losowaniu udział wezmą bilety na seanse filmowe w Cinema City, odbywające się od 1 lipca do 31 sierpnia. Wystarczy kod loterii umieszczony na bilecie wprowadzić w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie www.CoKryjeBilet.pl, na Facebooku, w wersji mobilnej lub na tabletach w specjalnych strefach w każdym kinie Cinema City.

Mechanik: Konfrontacja od 26 sierpnia w wybranych kinach Cinema City, w tym w salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin). Szczegóły na stronach www.cinema-city.pl i www.CoKryjeBilet.pl

Z uwagi na wymiar doznań, nie zaleca się korzystania z foteli 4D dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym, widzom starszym, ze schorzeniami serca, kręgosłupa lub szyi, chorobą lokomocyjną, chorym na epilepsję lub wrażliwym na efekty występujące podczas seansu (gwałtowny ruch, jaskrawe światło, itp.). Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s