Zakończenie wakacji z premierami w Cinema City!

Najlepszy sposób na udane zakończenie wakacji? Oczywiście wyjście do kina! Sprawdźcie, co przygotowała na ostatnie dni sierpnia Cinema City i koniecznie zachowajcie bilety, bo nagroda czeka!

Regułę najlepiej potwierdzają wyjątki. W mijające lato kina opanowały hollywoodzkie produkcje, z mocnym akcentem na sci-fi. Za to w ostatni weekend wakacji na wielkim ekranie zapanuje kino europejskie. W Cinema City od 26 sierpnia zobaczymy trzy takie premiery: Czerwony Kapitan, Mechanik: konfrontacja i coś z innej beczki – Nowe przygody Aladyna. Jeszcze do końca wakacji widzowie Cinema City mają szansę na nagrodę główną – ŠKODA Fabia – w loterii finałowej „Co Kryje Twój Bilet?”. Losowanie już 2 września!

W loterii „Co Kryje Twój Bilet?” udział wezmą bilety na seanse filmowe w Cinema City, odbywające się od 1 lipca do 31 sierpnia. Wystarczy kod loterii umieszczony na bilecie wprowadzić w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie www.CoKryjeBilet.pl, na Facebooku, w wersji mobilnej lub na tabletach w specjalnych strefach w każdym kinie Cinema City.

Czerwony Kapitan – czeski kryminał polityczny zupełnie na poważnie

Maciej Stuhr wciela się w rolę ambitnego detektywa, któremu przypada śledztwo w jednej z nierozwiązanych spraw kryminalnych, pozostałych po upadku komunizmu. Na miejskim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki z licznymi śladami tortur. Wszystkie tropy prowadzą do „Czerwonego Kapitana”, owianego złą sławą specjalisty od „ostatecznych” przesłuchań z czasów minionej władzy. Coraz więcej faktów kieruje podejrzenia na najwyższych decydentów policji i Kościoła. Czerwony Kapitan (prod. Czechy) we wszystkich kinach Cinema City od 26 sierpnia.

Mechanik: konfrontacja – „branża” zabójców nie zna wcześniejszych emerytur

Uważany za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie, Arthur Bishop, postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć spokojne życie u boku ukochanej. Kobieta zostaje jednak uprowadzona i ma szansę przeżyć pod warunkiem, że Bishop zrealizuje trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Na ekranie zobaczymy znanego twardziela Jasona Stathama, zjawiskową Jessicę Albę i Tommy Lee Jonesa. Mechanik: Konfrontacja (prod. Francja, USA, Tajlandia) od 26 sierpnia w wybranych kinach Cinema City, w tym w salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin).

Nowe przygody Aladyna – epicka opowieść niekompetentnych gawędziarzy

Dwóch drobnych złodziejaszków znajduje schronienie na dziale dziecięcym domu towarowego. Zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek, wkręcą nas w Nowe przygody Aladyna, z dość swobodną narracją… Poznamy Aladyna, mylonego z Ali Babą i jego rapującego dżina, świat latających dywanów, pięknych księżniczek i przebiegłych czarodziejów. Nowe przygody Aladyna (prod. Francja, Belgia): przedpremiera – 24 sierpnia w wybranych kinach Cinema City. Projekcje regularne we wszystkich kinach sieci od 26 sierpnia.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl i www.CoKryjeBilet.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s