Udany koniec wakacji z „Moim Paszportem Filmowym” w Cinema City

Do końca wakacji zostało jeszcze kilka dni, więc na osłodę perspektywy powrotu do szkoły warto zabrać dzieciaki do kina. Zwłaszcza, że na maluchy ze wszystkimi naklejkami w „Paszporcie Filmowym” czeka świetna niespodzianka!

Tylko do 31 sierpnia dzieci mogą zdobywać naklejki filmowe i nagrody w programie ‘Mój Paszport Filmowy’ Cinema City. Przypominamy wakacyjny zestaw filmów, które warto zobaczyć przed rozpoczęciem roku szkolnego. Za zebranie wszystkich naklejek na maluchy czeka super niespodzianka! Zdradzamy, że ma ona związek z animacją Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie!

‘Mój Paszport Filmowy’ to program, w którym przez całe wakacje dzieci mogły zdobywać naklejki filmowe i nagrody w kinach Cinema City. Jeszcze do 31 sierpnia każda wizyta w dowolnym kinie sieci na filmie z ‘Paszportu’ to gwarancja nagród: świetnych naklejek filmowych i smakołyków w kinowym barze. Na małych koneserów filmowych, którzy zbiorą komplet nalepek do ‘Paszportu’, czeka nagroda-niespodzianka!

W jakie filmowe podróże warto zabrać ważny ‘Paszport Filmowy’?

  1. Alicja po drugiej stronie lustra – Alicja powraca do Krainy Czarów, gdzie czekają na nią: Biały Królik, Kot z Cheshire i Kapelusznik. Ten ostatni wpadł jednak w tarapaty. By go uratować, Alicja wyrusza w podróż w przeszłość.
  1. Gdzie jest Dory – zapominalska rybka Dory wraz z przyjaciółmi, Nemo i Marlinem, postanawia odkryć tajemnice swojej przeszłości. Gdzie są jej rodzice? Jak nauczyła języka wielorybów? Tego sama nie pamięta…
  1. BFG: Bardzo Fajny Gigant – porywająca opowieść w reżyserii Stevena Spielberga o dziewczynce i olbrzymie, który okazuje się niezwykle serdeczny. Razem z nimi poznajemy sekrety magicznej krainy.
  1. Tini: Nowe życie Violetty – serialowa Violetta jest już profesjonalną piosenkarką. Gdy sława i plotki o ukochanym zaczynają ją przytłaczać, otrzymuje zaproszenie do domu dla młodych artystów. Ta przygoda odmieni bohaterkę.
  1. Szajbus i Pingwiny – inwazja lisów zagraża życiu stada pingwinów z wyspy Fairy Penguins. Zawzięty farmer i jego 9-letnia wnuczka, z pomocą nieobliczanego psiaka próbują odwrócić bieg wydarzeń.
  1. Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie – w stronę Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do katastrofy, Maniek, Sid i Diego próbują zatrzymać kataklizm wywołany przez Wiewióra.
  1. Mój przyjaciel smok – tajemniczy dziesięciolatek mieszka w lesie, jedynie z wielkim smokiem o imieniu Elliott, który przypomina potwora z legendy. Jaka jest prawda o chłopcu i jego przyjacielu?
  1. Jak zostać kotembiznesmen zaniedbuje rodzinę, aż pewnego dnia zostaje uwięziony w ciele domowego kota. Bohater na własnej skórze sprawdzi co to znaczy, że koty mają dziewięć żyć.

Także jeszcze do 31 sierpnia maluchy mogą także uczestniczyć w konkursach filmowych na stronie www.cinema-city.pl/kids_club. W każdy czwartek do wygrania 150 zabawek Transformers i My Little Pony! Partnerami akcji są marki: Chupa Chups, Ziaja i Hasbro.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl i www.cinema-city.pl/kids_club

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s