Jesteś Widzem czy Graczem? Zobacz „Nerve” przedpremierowo w Cinema City od dziś!

Pamiętacie Trumana Burbanka z filmu „Truman Show”, który z przerażaniem odkrywa, że jego życie zostało w całości wyreżyserowane, a on jest bohaterem 24-godzinnego reality show? 18 lat później większość z nas  udostępnia prywatne informacje i zdjęcia ze swojego życia w social mediach. Czy potrafimy nad tym zapanować, czy staniemy się więźniami sieci? To zależy tylko od nas.

A Ty? Chcesz być Graczem czy Widzem? Przedpremierowo zobacz fantastyczną produkcję Nerve w Cinema City już dziś, 31 sierpnia. Od 2 września będzie można obejrzeć film w salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Nerve to film o współczesnej kulturze internetowej i niebezpieczeństwie wynikającym z upubliczniania swoich danych prywatnych. Zaczyna się od prostego pytania: jesteś Graczem czy Widzem? Z pozoru to niewinna gra online, polegająca na podejmowaniu wyzwań rzucanych przez Widzów. Jednak stawka szybko rośnie, a z nią ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać… czyli przeżyć. Wirtualna gra szybko stawia bohaterów przed rzeczywistymi wyzwaniami. A realności dodaje seans w salach ŠKODA 4DX, w których gdzie widz staje się częścią filmu. Obraz jest wzmocniony o 24 dodatkowe efekty specjalne,  a maksymalne przeżycia gwarantowane są dzięki rewolucyjnej technologii kinowej, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów widza. Zadania takie, jak: podróż motorem, czy leżenie pod pędzącym pociągiem będą odczuwalne na własnej skórze!

Vee ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Pewnej nocy postanawia wyrwać się ze swego poukładanego świata i wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Zabawa się rozkręca. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują coraz większą popularność wśród Widzów, którzy prześcigają się w podbijaniu stawki i wymyślaniu coraz bardziej niebezpiecznych zadań. Wkrótce jednak Vee zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji. Jej internetowe konta zostają zhakowane, karty kredytowe zablokowane, a ona sama staje się więźniem Nerve. To już nie zabawa, a walka o życie na oczach milionów anonimowych widzów.

W rolach głównych zobaczymy młodych aktorów: Emmę Roberts, która znana jest z filmu Millerowie i Dave Franco (Iluzja 2) oraz fenomenalną jak zawszę – Juliette Lewis.

Nerve od 2 września we wszystkich kinach Cinema City oraz w salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin). Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

 

Z uwagi na wymiar doznań, nie zaleca się korzystania z foteli 4D dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym, widzom starszym, ze schorzeniami serca, kręgosłupa lub szyi, chorobą lokomocyjną, chorym na epilepsję lub wrażliwym na efekty występujące podczas seansu (gwałtowny ruch, jaskrawe światło, itp.). Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s