Kolekcjonerskie plakaty z filmu „Fantastyczne zwierzęta… i jak je znaleźć” w IMAX® już od 25 listopada!

W kinach IMAX® na fanów zawsze czekają niespodzianki. Tym razem związane są z filmem „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Na pierwszych 500 widzów, którzy przyjdą 25 listopada na seans do IMAX®, czekają kolekcjonerskie plakaty – do odbioru przy wejściu na salę, po okazaniu biletu na seans „Fantastyczne zwierzęta… i jak je znaleźć”.  Więcej informacji oraz rezerwacja i zakup biletów na stronie www.cinema-city.pl!

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” to pierwszy z pięciu filmów fabularnych, które powstały na podstawie zaledwie 48-stronicowej książki o tym samym tytule.

Cała historia rozpoczyna się w 1926 roku, siedemdziesiąt lat przed tym, gdy Harry Potter czytał książkę autorstwa Newta Skamandera. Pisarz wraca właśnie z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku pozostałby pewnie niezauważony, gdyby nie pewien „nie-czar”, czyli amerykański mugol o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to zapowiada niezwykłe przygody w tajemniczym, nowojorskim stowarzyszeniu czarownic i czarowników oraz… nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

Gdy świat opanowują magiczne stworzenia i tajemnicze zaklęcia, niejeden mugol skryje się w popłochu. Za to dla śmiałków film przygotowano w specjalnej wersji, poddanej remasteringowi cyfrowemu IMAX DMR® – specjalnie na potrzeby projekcji w kinach IMAX®. Każdy punkt scenariusza J.K. Rowling obserwowany w trójwymiarze, na gigantycznym ekranie wprost oczaruje widzów.

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” to pozycja obowiązkowa zarówno dla wielkich i mniejszych czarodziejów, a także dla mugoli marzących o świecie magii. Zwłaszcza, że producent zapowiada realizację kolejnych części – planowanych na 2018 i 2020 rok.

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” można obejrzeć w kinach IMAX® (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), , salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s