Kolekcjonerskie plakaty dla pierwszych widzów „Łotra 1” w IMAX®!

„Łotr 1”, a plakaty aż 3! I wiadomo, że kto pierwszy, ten lepszy! Tylko w kinach IMAX® na fanów gwiezdnej sagi czekają 3 różne kolekcjonerskie plakaty z filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Pierwszy plakat do zdobycia podczas seansów przedpremierowych 14 grudnia o godz. 19.00! Plakat drugi będzie można otrzymać 26 grudnia, a trzeci 1 stycznia. Bilety na film już w sprzedaży na www.cinema-city.pl

Najsławniejsza superprodukcja świata znów na wielkim ekranie, a wraz z nią unikatowe plakaty, które każdy fan Gwiezdnych wojen pragnie mieć w swojej kolekcji. Nikt lepiej nie zrozumie miłośnika tej sagi, niż IMAX®. Na osoby, które jako pierwsze będą szturmować kina IMAX® w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie na film „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, przygotowano trzy wzory plakatów, które można odebrać od biletera przed seansem, po okazaniu ważnego biletu na seanse: 14 grudnia o godz. 19:00 (wzór 1), 26 grudnia o godz. 19:15 (wzór 2) oraz 1 stycznia o godz. 19.15 (wzór 3). Plakaty rozdajemy do wyczerpania zapasów.

Plakat #1.
od 14 grudnia, g. 19:00

Plakat #2.
od 26 grudnia, g. 19:15

Plakat #3.
od 1 stycznia, g. 19:15

„Łotr 1” to pierwszy film z cyklu Gwiezdne wojny – historie. Grupa rebeliantów podejmuje się misji niemożliwej, próbując wykraść plany budowy Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ten kluczowy dla całego uniwersum Gwiezdnych Wojen moment rozpoczyna serię zdarzeń, w których zwykli ludzie dokonują niezwykłych czynów i stają się bohaterami. W filmie zobaczymy m.in.: nominowaną do Oscara Felicity Jones, nagrodzonego Oscarem Foresta Whitakera oraz Madsa Mikkelsena.

Superprodukcja jest naszpikowana efektami specjalnymi, dlatego film warto oglądać w wersjach, które prezentują widzom całe spektrum zastosowanych technologii. Dla widzów, którzy stawiają na wrażenia wizualne i dźwiękowe, polecamy wersję poddaną remesteringowi cyfrowemu specjalnie na potrzeby kin IMAX®. Pokryty białym, posrebrzanym winylem ekran odbija dwukrotnie więcej światła niż w innych kinach. Dzięki temu wyświetlany na nim obraz jest ostry jak brzytwa, ma jasność wyższą o 60% i kontrast barw większy o 40%. Część systemu dźwiękowego w IMAX® kryje się za ekranem, którego perforowana powierzchnia zawiera tysiące maleńkich otworów. To sprawia, że dźwięk może swobodnie przepływać przez ekran, a widz nie musi być Jedi, aby poczuć niesamowitą moc i energię emanującą z filmu.

„Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, przedpremierowo od 14 grudnia w kinach IMAX® (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), salach ŠKODA 4DX® (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Więcej informacji i bilety na http://www.cinema-city.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s