„Assassin’s Creed” w Cinema City, 4DX® i IMAX® od 6 stycznia

Fani kultowej serii gier Assassin’s Creed co najmniej raz w roku otrzymują od Ubisoft kolejny prezent w postaci nowego zestawu wyzwań dla członków bractwa asasynów. Już na początku Nowego Roku polskich fanów uniwersum czeka wyjątkowa niespodzianka w postaci ekranizacji gry. Dzięki rewolucyjnej technologii, która odblokowuje pamięć zapisaną w genach, Callum Lynch (Michael Fassbender) odkrywa, że jest potomkiem członka tajemniczego stowarzyszenia zabójców. Film „Assassin’s Creed” wchodzi do kin Cinema City, w tym do sal ŠKODA 4DX® oraz na gigantyczne ekrany IMAX® już od 6 stycznia 2017!

„Assassin’s Creed” to ekranizacja bijącej rekordy popularności serii gier komputerowych, choć nie jest jej bezpośrednią adaptacją. Produkcja jest pełna akcji, dynamicznych scen walki, historycznych widoków, nawiązań do znanych postaci i epickich motywów z serii gier. Oprócz imponujących efektów wspieranych komputerowo zobaczymy rekordowy „skok wiary” z wysokości 125 stóp, czyli ponad 38 metrów – jeden z najwyższych skoków rzeczywiście wykonanych przez kaskadera w ostatnich 35 latach. To wszystko sprawia, że produkcja zyskuje jeszcze większy sens, gdy obejrzymy ją na ekranach IMAX®.

Twórcy „Assassin’s Creed” wykreowali egzotyczny świat, który z kolei w salach ŠKODA 4DX® wydaje się istnieć naprawdę. Technologie audiowizualne, dzięki którym nie przeoczycie ani jednego elementu tej efektownej produkcji, w formacie 4DX® zostały wzbogacone rewolucyjnymi efektami środowiskowymi. Za ich sprawą wasze emocje ostudzą podmuchy wiatru, a podróż w czasie zapewnią wam ruchome fotele, gdy będziecie walczyć ze złem.

Akcja filmu – podobnie jak w grach z serii – rozgrywa się zarówno w XXI wieku, jak i w przeszłości. Głównym bohaterem filmu jest Callum Lynch, który zostaje porwany przez templariuszy. Lynch zostaje umieszczony w animusie w siedzibie korporacji Abstergo w Madrycie. Przy pomocy animusa templariusze próbują poznać wspomnienia przodka głównego bohatera – Aguilara, który był asasynem żyjącym w XV-wiecznej Hiszpanii w czasach Inkwizycji. Porywacze podejrzewają, że przodek Lyncha posiadał wiedzę na temat potężnego artefaktu, który umożliwia kontrolę ludzkości i eliminuje wolną wolę wśród ludzi. Główny bohater zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu stawić czoło okrutnej i potężnej organizacji Templariuszy we współczesnym świecie. W głównych rolach występują: Michael Fassbender, Marion Cotilliard i Jeremy Irons.

Od 6 stycznia 2017 Assassin’s Creed: w kinach IMAX® (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), salach ŠKODA 4DX® (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz oraz Manufaktura Łódź) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s