Premiera powieści „Endgame. Reguły Gry” Jamesa Freya i Nilsa Johnsona-Sheltona

Innowacyjna seria powieści młodzieżowych Endgame doczekała się finału. Już 11 stycznia 2017 roku ukaże się ostatni tom trylogii, zatytułowany „Reguły Gry”. Za polską edycję serii Jamesa Freya i Nilsa Johnsona-Sheltona odpowiada Wydawnictwo SQN i SQN Imaginatio.

Seria Endgame opisuje zmagania dwanaściorga Graczy reprezentujących starożytne ludy w walce na śmierć i życie. Na szali postawiono losy całego świata. Bohaterowie są zmuszeni odnaleźć trzy zmyślnie ukryte klucze. By do nich dotrzeć rozwiązują skomplikowane zagadki, nierzadko współpracując. Zwycięzca może być jednak tylko jeden! Ktokolwiek znajdzie klucze, wygrywa. Wyłączną regułą Endgame jest brak reguł!

Wzorem poprzednich części na stronach „Reguł Gry” zostały ukryte zagadki i łamigłówki. Osoba, która najszybciej je rozwiąże wygra 250 tysięcy dolarów. Szczegóły i regulamin: http://endgamepolska.pl/endgame/

Książkę można już zamawiać w przedsprzedaży na Empik.com:
http://www.empik.com/endgame-tom-3-reguly-gry-frey-james-jonhson-shelton-nils,p1134892262,ksiazka-p

Graj, aby zwyciężyć. Walcz, aby przetrwać.

Najsilniejsi i najsprytniejsi z Graczy dotarli do końcowej fazy Endgame. Klucz Ziemi oraz Klucz Niebios już odnaleziono, ukryty pozostał ostatni klucz do wygranej i ocalenia świata – Klucz Słońca. Zwycięzca może być tylko jeden!

Maccabee gra, by wygrać. Posiada Klucz Ziemi i Klucz Niebios, teraz zrobi wszystko, by zdobyć Klucz Słońca. Ale w Endgame nic nie jest stałe. Maccabee musi grać ostrożnie i bacznie pilnować pleców. An Liu gra dla śmierci. Jego celem jest powstrzymanie Endgame i zagłada całego świata. Aisling porzuciła Grę i zdecydowała się walczyć po stronie życia.

Aisling, Sarah, Jago, Shari i Hilal nie chcą dopuścić do zakończenia Endgame. Klucz Słońca nie może zostać odnaleziony. Tych pięciu Graczy postanowiło ustanowić własne reguły Gry.

Wszystkich łączy jedno: są gotowi umrzeć, by osiągnąć zamierzone cele. Doprowadzą sprawy do końca, ale na własnych zasadach.

***

Określenie tego multimedialnego, wykorzystującego rzeczywistość wirtualną projektu książką może być krzywdzące.

Antyweb.pl

Endgame to przyjemna, emocjonująca lektura na wieczorne odmóżdżenie. A jeśli dodamy świetną zabawę z zagadkami i całą mitologię wokół tego, to… jest naprawdę dobrze.

Paweł Opydo

Jeśli lubicie książki, w których jest bardzo dużo akcji, to ta powieść na pewno spełni wasze oczekiwania.

Game Exe

Seria Endgame:
1. Wezwanie
2. Klucz Niebios
3. Reguły Gry

James Frey – amerykański pisarz; założyciel i CEO Full Fathom Five, firmy producenckiej odpowiedzialnej za bestsellerową serię dla młodzieży Dziedzictwa Planety Lorien, której pierwsza część („Jestem numerem cztery”) doczekała się ekranizacji. Także jego pozostałe powieści, „Milion małych kawałków” czy „Ostatni testament”, osiągnęły status międzynarodowych bestsellerów.

Nils Johnson-Shelton – autor bestsellerowych powieści dla dzieci i młodzieży („No Angel: My Harrowing Undercover Journey to the Inner Circle of the Hells Angels”, „Otherworld Chronicles”). Wielki fan gier wideo, wspinaczki i długich spacerów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s