PIĘKNA I BESTIA – ruszyła przedsprzedaż biletów

Poczuj się jak w bajce dzięki IMAX® i 4DX®!

W Cinema City ruszyła przedsprzedaż biletów na film „Piękna i bestia”!

Adaptację filmową jednej z najpiękniejszej bajek świata „Piękna i bestia” będzie można zobaczyć na dużym ekranie od 17 marca. Sieć kin Cinema City uruchamia przedsprzedaż biletów już 10 lutego. Dzieci i ich rodzice będą mogli zanurzyć się w fantastycznej filmowej rzeczywistości i poczuć jak w bajce, oglądając film w Cinema City, na gigantycznym ekranie w kinach IMAX w wersji 3D lub wybrać seans w sali ŠKODA 4DX® i dzięki supernowoczesnej technologii 4DX, która oddziałuje na wszystkie zmysły, przenieść się w sam środek baśniowej akcji. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

„Piękna i bestia” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów fantasy tego roku. Bajka, na podstawie której powstała adaptacja filmowa, jest uwielbiana przez dzieci i często czytana przed snem przez rodziców. Książę o wyglądzie potwora i śliczna dziewczyna zakochują się w sobie, ale w głębszej warstwie bajka mówi o tym, że pozory mylą, nie jest ważne to, co widać na zewnątrz i jak wyglądamy, tylko to czy jesteśmy dobrymi ludźmi i co sobą reprezentujemy. W roli Belle wystąpiła Emma Watson, uwielbiana przez fanów serii o Harrym Potterze, a Dan Stevens wcielił się w postać Bestii. W pozostałych rolach wystąpili Luke Evans i Ewan McGregor. Film wyreżyserował Bill Condon, twórca m.in. obu części „Sagi Zmierzch: Przed świtem”.

Szczególnych wrażeń i emocji widzowie doświadczą podczas pokazu w kinie IMAX w technologii IMAX 3D, która dzięki krystalicznie czystemu obrazowi wyświetlanemu na ogromnym ekranie i wysokiej jakości cyfrowemu dźwiękowi, daje wrażenie zanurzenia się w filmowej rzeczywistości. Na gigantycznych ekranach IMAX fani „Pięknej i bestii” zobaczą o 26% więcej obrazu niż w standardowym kinie. Format ten powoduje, że przedmioty na ekranie są większe, a obraz bardziej wyrazisty. Widzowie zobaczą spektakularne efekty np. w scenie w sali balowej pełnej wysoko zawieszonych żyrandoli. Akcja jest filmowana z góry, co dodaje scenie niezwykłego piękna.

„Piękną i bestię” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D oraz w wersji IMAX 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź. Z kolei fani mocnych wrażeń mogą wybrać seans w wersji 4DX – rewolucyjnej technologii, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów, a widzowie fizycznie czują m.in. wiatr, krople wody, różnorodne zapachy czy wibracje. Widzą mgłę, błyski piorunów, stroboskopy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania są doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, przenoszą widza w środek akcji. Sale ŠKODA 4DX mieszczą się w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s