Premiera „Akuszera Bogów” Anety Jadowskiej

Nikita ponownie uderza! Już 15 lutego na rynku pojawi się kontynuacja Dziewczyny z Dzielnicy Cudów Anety Jadowskiej. Nikita – zabójczyni z Zakonu Cieni i legendarny berserk – w Akuszerze Bogów trafi do Norwegii, w której skandynawskie mity śmiało przeplatają się z rzeczywistością. Powieść ukaże się nakładem SQN Imaginatio.

Finał Dziewczyny z Dzielnicy Cudów postawił Nikitę przed niespodziewanymi odkryciami i drażniącymi pytaniami. Przywykła do tego, że nikt nie zna prawdy o jej pokręconej rodzinie. Teraz odkryła, że sama została oszukana.

Magiczna Norwegia kryje w sobie niejedną tajemnicę i wszystkie odpowiedzi, których Nikita potrzebuje. Czas stawić czoła faktom. Wie, że cokolwiek odkryje, nic już nie będzie takie samo. A dodatkowo komuś wyjątkowo zależy na tym, by nie dotarła do celu.

Spięcia z Ireną, polujący na nią najemnicy i wścibski brat buszujący w snach nie ułatwiają jej podróży do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.

Książkę można już zamawiać w przedsprzedaży na Empik.com:
http://www.empik.com/akuszer-bogow-jadowska-aneta,p1136065002,ksiazka-p

Wszystko, w co wierzyła, okazało się kłamstwem. Nie wie już, kim jest ani czemu przez większość życia karmiono ją bredniami. Była mistrzynią fałszywych tożsamości, a teraz na niczym nie zależy jej tak mocno, jak na poznaniu tej prawdziwej.

Zdradzona przez najbliższych, ścigana przez płatnych zabójców i nękana przez domagające się uwagi duchy przeszłości, rusza do kolebki wszystkich strachów – do magicznej Norwegii, gdzie wszystko się zaczęło.

Tam czekać będą na Nikitę ludożercze trolle, boskie pszczoły, niespuszczające jej z oka kruki i tajemniczy Akuszer Bogów. Odpowiedzi oczywiście też – ale czy takie, jakich oczekuje?

Jedno jest pewne: nie będzie to spokojna i sentymentalna wyprawa do źródeł.

 

Tajemnice przeszłości, polowanie na berserka i surowe skandynawskie klimaty – Jadowska po raz kolejny kreuje drapieżny świat pełen mrocznych zaułków, w którym każda odpowiedź ma swoją krwawą cenę. Gwałtowniejsza, bardziej niebezpieczna i tajemnicza niż Dora – z Nikitą nie ma żartów!

– Gavran

Druga część serii o Nikicie jest jak norweskie naleśniki z jagodami i bekonem – witasz tę przedziwną kombinację smaków ze zdumieniem, lecz już wkrótce prosisz o dokładkę. Zanim się spostrzeżesz, to jedno z twoich ulubionych dań.

– Republika kobiet

 

Aneta Jadowska – filolożka, wielbicielka pomysłów niepraktycznych i niełatwych, czym uzasadnia doktorat z literatury i wiele innych ślepych uliczek w swojej biografii. Wiedzie nocny tryb życia, bo w nocy najlepiej jej się pisze i czyta. Śpi, gdy przyzwoici ludzie pracują, co chyba czyni ją człowiekiem nieprzyzwoitym. Nie interesują jej małe wyzwania – skoro już spełnia się dziecięce marzenia o pisaniu powieści, nie ma powodu, by się ograniczać. Nie lubi bezczynności i nudy. Czyta wszystko co jej wpadnie w ręce, uwielbia seriale kryminalne i muzykę rockową.

Od 2000 r. mieszka w Toruniu i chyba już jest Torunianką, bo jak rodowici mieszkańcy miasta jednocześnie kocha je i nie znosi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s