Pokazy przedpremierowe Strażników Galaktyki 2 w Cinema City, IMAX i SKODA 4DX

Straznicy_Galaktyki_Pokazy_Przedpremierowe_PlakatWarszawa, 24 kwietnia 2017
Przeżyj przygodę nie z tej ziemi!
Przyjdź na pokazy przedpremierowe „Strażników Galaktyki 2”
w Cinema City, IMAX i 4DX!

Ta historia to prawdziwy kosmos! Druga część przygód paczki galaktycznych przyjaciół powraca na ekrany kin 5 maja, a sieć kin Cinema City już 4 maja zaprasza na pokazy przedpremierowe. Spotkaj się ponownie z ulubionymi superbohaterami i zobacz film w formacie 2D lub całkowicie przenieś się w inny wymiar i zobacz o 26% więcej niż na standardowym ekranie, oglądając film w technologii 3D i najwyższej jakości dźwięku i obrazu w kinach IMAX®! Miłośnicy ekstremalnych wrażeń mogą wybrać pokaz w technologii 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły i całkowicie dać się wciągnąć w wir kosmicznych przygód. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na http://www.cinema-city.pl. Dodatkowo Cinema City ma dla fanów Strażników Galaktyki wyjątkową niespodziankę! Na widzów, którzy pojawią się z ważnym biletem na seansie filmu przedpremierowego 4 maja o godz. 22.00 w kinie IMAX, będą czekały unikalne, limitowane plakaty!

Gdy są razem, nikt ich nie powstrzyma. Najbardziej niesubordynowani kosmiczni bohaterowie nareszcie powracają! Tym razem galaktyczni outsiderzy przemierzą kosmos wzdłuż i wszerz, aby odkryć zagadkę pochodzenia jednego z członków paczki Petera Quilla aka Star Lord (Chris Pratt). Przygotuj się na potężną dawkę przygód, niebezpieczeństw i śmiechu! Oprócz znanych i lubianych postaci m.in. Gamory (Zoe Saldana), Groota (Vin Diesel), Draxa Niszczyciela (Dave Bautista), Nebuli (Karen Gillan) i Rocketa (Bradley Cooper), w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie z kart komiksu.

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ NIŻ INNI? WYBIERZ SEANS W KINACH IMAX
– Kocham IMAX jako twórca i widz. To wciągające doświadczenie, w którym stajesz się częścią filmu i masz szansę, żeby zobaczyć znacznie więcej niż w standardowym kinie – mówi James Gunn, reżyser obu części kosmicznej historii. Gunn ponownie dostosował film specjalnie do technologii IMAX. Wybrane sceny zostały sformatowane tak, aby „rozkwitnąć” w kinach IMAX. Krystalicznie czysty obraz w połączeniu z formatem dostosowanym specjalnie do panoramicznych ekranów IMAX, kreuje filmową rzeczywistość na zupełnie nowy sposób i pozwoli widzowi poczuć się jak kosmiczny bohater broniący galaktyki u boku Petera Quilla, Groota i reszty Strażników. – IMAX to optymalne kino, by obejrzeć „Strażników Galaktyki”. Osobiście nadzoruję powstawanie wersji 3D, skupiam się na każdym ujęciu, ale jedynie w technologii IMAX dopasowujemy w najważniejszych scenach proporcje ekranu specjalnie tak, żeby zagwarantować o 26% więcej obrazu niż gdziekolwiek indziej – dodaje.

POCZUJ KOSMOS WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI W 4DX
Fani ekstremalnych filmowych wrażeń mogą wybrać się na seans w sali ŠKODA 4DX, gdzie dzięki oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX realnie poczują m.in. wiatr, krople wody, ruch czy zapach. To gwarancja emocji na najwyższym poziomie i możliwość realnego przeniesienia się w centrum kosmicznej akcji. Ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami w filmie, przenoszą w środek akcji, dzięki czemu widz poczuje się jak superbohater podbijający galaktykę.

Film „Strażnicy Galaktyki 2” będzie można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D oraz w wersji IMAX 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź oraz w salach ŠKODA 4DX w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz. Film będzie dostępny w dwóch wersjach językowych: oryginalnej z napisami lub z polskim dubbingiem.

Reklamy