„Mumia” powraca do życia w Cinema City!

Mumia_4DX_Plakat

„Mumia” budzi się do życia w Cinema City…
Premiera już 9 czerwca w Cinema City i 4DX!

Witaj w nowym świecie bogów i potworów! Starożytna, egipska księżniczka Ahmanet budzi się w dzisiejszych czasach, by dokonać zemsty. Czy Tom Cruise i Russell Crowe zdołają ją powstrzymać? Premiera „Mumii” odbędzie się już w piątek 9 czerwca w Cinema City. Fanów mocnych wrażeń zapraszamy do sali ŠKODA 4DX, gdzie dzięki rewolucyjnej i oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX® naprawdę poczują na plecach oddech zbliżającej się mumii… Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Fascynująca legenda wkracza do kin w nowym wydaniu i gwiazdorskiej obsadzie! W „Mumii” występuje trzykrotnie nominowany do Oscara Tom Cruise oraz zdobywca statuetki Akademii Russell Crowe. W rolę tytułową wciela się Sofia Boutella, znana m.in. ze „Star Treka: W nieznane”. Gra piękną, egipską księżniczkę, której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić. Złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła w niej przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Budzi się do życia w dzisiejszych czasach…

Seria o mumii jest jedną z najpopularniejszych w historii kinematografii. Pierwszy film powstał już w 1932 roku! Do tej pory seria zarobiła prawie 1,5 miliarda dolarów. Na premierę najnowszej części zapraszamy już 9 czerwca do kin Cinema City. Na fanów naprawdę mocnych wrażeń czekają seanse w oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX, która przenosi kinowe doświadczenie w zupełnie inny wymiar, pozwalając realnie poczuć zapachy, podmuchy wiatru, krople wody, wibracje i ruch. Seans w sali ŠKODA 4DX to prawdziwy zastrzyk adrenaliny! Przenieś się na gorące piaski pustyni i przeżyj legendę, przedzieraj się przez labirynty podziemnych kanałów Londynu i walcz z hordą potworów.  Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, spowodują, że poczujesz się jak Tom Cruise na najważniejszej i najbardziej niebezpiecznej misji swego życia.

W filmie występują m.in. Tom Cruise, Russell Crowe, Anabelle Wallis, Sofia Boutella. Za reżyserię najnowszej części odpowiada Alex Kurtzman, współautor sukcesu „Transformersów” i „Niesamowitego Spider Mana 2”.

„Mumię” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, oraz w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity i Bydgoszcz.

Reklamy