III edycja Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego

Głosowanie na najlepszy polski horror literacki trwa!

Rozpoczęła się III edycja Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego – o czym informować nam z tym większą przyjemnością i dumą, iż w jej komisji zasiada nasza redaktor merytoryczna, dr Ksenia Olkusz. Od 21 czerwca do 9 lipca 2017 roku czytelnicy mogą głosować na swoje ulubione książki w konwencji horroru.

19451631_1699767943384559_108092638_o

Typy czytelników oraz nominacje Komisji Organizacyjnej Nagrody zostaną następnie ocenione przez eksperckie Jury składające się z aktywnych naukowo badaczy zajmujących się literaturą grozy. Wręczenie nagrody oraz wyróżnienia czytelników odbędzie się już w październiku, na uroczystej gali podczas Krakowskiego Festiwalu Grozy KFASON. Najważniejsze informacje, nowy regulamin oraz panel do głosowania dostępne są na oficjalnej stronie Nagrody oraz na stronie społecznościowej na Facebooku.

Tam również pojawiać się będą aktualne sprawozdania z przebiegu prac nad głosowaniami i z działalności związanej z Nagrodą. Serdecznie zachęcamy do głosowania na ulubione pozycje, do śledzenia nas na FB oraz do czytania polskiej grozy!