DZIAŁA IMPERIUM Django Wexler: od 11 lipca na rynku!

Dziala imperium

11 lipca trafiła do księgarń czwarta część cyklu „Kampania Cienia” pt. Działa imperium, autorstwa Django Wexlera.

GDY CICHNIE HUK DZIAŁ, ZŁOWROGA SIŁA PCHA ŚWIAT KU NOWEMU KATAKLIZMOWI.

Po druzgocących klęskach zadanych im przez błyskotliwego generała Janusa bet Vhalnicha nieprzyjacielskie mocarstwa zapraszają wszystkie strony konfliktu do negocjacji w nadziei zakończenia wojny. Królowa Raesinia pragnie przywrócić pokój, lecz Janus twierdzi, że jakiekolwiek próby jego zawarcia z nieprzejednanym Kościołem Zaprzysiężenia Elizjum są skazane na niepowodzenie. Dla Kapłanów Czerni nie ma bowiem pokoju z heretykami i demonami, których usiłują zniszczyć, tylko wojna na śmierć i życie.

Marcus d’Ivoire i Winter Ihernglass muszą zdecydować, któremu z tych przywódców pozostaną wierni ‒ i jaką cenę mogą zapłacić za ostateczne zwycięstwo. Tymczasem w mrokach Elizjum budzi się złowroga siła, a jej pokonanie może oznaczać konieczność poniesienia niewyobrażalnych ofiar…

Porywająca książka z nurtu „flintlock fantasy”, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa.

Reklamy