Premiera Spider-Mana w Cinema City, IMAX i Skoda 4DX

image001

Poznaj nowego Spider-Mana!
Premiera w Cinema City już 14 lipca!

Wyrusz ze Spider-Manem do początków jego supermocy! Zobacz nową odsłonę przygód superbohatera w rewelacyjnej obsadzie. W rolach głównych Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr i Zandaya. Premiera „Spider-Man: Homecoming” w formacie 2D odbędzie się już w najbliższy piątek 14 lipca w Cinema City. Jeśli naprawdę chcesz poczuć się superbohaterem i wejść w świat komiksu, wybierz pokaz na panoramicznym ekranie IMAX 3D, który przenosi w sam środek akcji. Natomiast poszukiwaczy ekstremalnych wrażeń, którą chcą wspinać się na pajęczej sieci i skakać po budynkach niczym człowiek-pająk, zapraszamy do sal ŠKODA 4DX®, gdzie odbiór filmu spotęguje rewolucyjna technologia 4DX®, oddziałująca na wszystkie zmysły. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Najnowsza odsłona człowieka pająka (dzieło kultowej wytwórni Marvel Studios) to historia o poszukiwaniu tożsamości i odkrywanie siebie. – Na ekranie zobaczymy dzieciaka, który jest superbohaterem. Znamy go jako milionera i wojownika, a teraz zobaczymy, kim był jako dziecko” – mówi Tom Holland, najmłodszy odtwórca roli Spider-Mana.

Spider-Man po przygodzie z Avengersami musi na nowo określić siebie. Zrobi to pod czujnym okiem mentora, Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.) Jednak stawką w emocjonującej walce ze złym Vulturem będą najbliżsi superbohatera. – Sceny akcji są ekscytujące! Team odpowiedzialny za kaskaderkę i efekty zrobił nieprawdopodobne rzeczy, te sceny zostaną zapamiętane. Naprawdę wrzuciliśmy Spider-Mana na zupełnie nowy poziom. Fani zobaczą rzeczy, jakich dotąd z pewnością nie widzieli – dodaje Tom Holland.

Jeśli chcesz doświadczyć maksymalnych przeżyć kinowych, wybierz pokaz na gigantycznym, panoramicznym ekranie w sali IMAX. Krystaliczny obraz oraz potężny, cyfrowy dźwięk sal IMAX przenoszą w samo centrum akcji. Wystarczy tylko założyć okulary 3D, by spojrzeć na świat oczami superbohatera! Natomiast fanów ekstremalnych wrażeń zapraszamy do sal ŠKODA 4DX®. Rewolucyjna technologia 4DX®, oddziałująca na wszystkie zmysły, pozwala realnie poczuć m.in. zapachy, krople deszczu czy wiatr. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, spowodują, że poczujesz się jak Spider-Man skaczący ponad wieżowcami!

W filmie wystąpili m.in. Tom Holland, Robert Downey Jr, Michael Keaton, amerykańska piosenkarka i aktorka Zendaya oraz Marisa Tomei i Donald Glover. Za reżyserię odpowiada Jon Watts.

„Spider-Man: Homecoming” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D oraz w wersji IMAX 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź oraz w salach ŠKODA 4DX w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Od 1 lipca trwa wielka wakacyjna loteria KAŻDY BILET WYGRYWA! Przyjdź do kina Cinema City i zgarnij jedną z 1.000.046 fantastycznych nagród! Kup bilet na film i sprawdź, co wygrałeś! Czy będzie to ŠKODA Rapid, rejsy statkiem po Wyspach Kanaryjskich, rowery i stroje sportowe, karty UNLIMITED, a może bilety, popcorn lub inne nagrody kinowe? Loteria trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania nagród. Szczegóły akcji i regulamin na stronie www.cinema-city.pl oraz www.kazdybiletwygrywa.pl.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.