Premiera „Uncharted: The Lost Legacy”

Od wtorku gracze posiadający konsole PlayStation 4 mogą cieszyć się kolejną odsłoną serii Uncharted. Co prawda, przygodowa-zręcznościowa gra akcji Uncharted: The Lost Legacy nie jest do końca pełnoprawną grą, lecz samodzielnym dodatkiem do cyklu, niemniej jednak zapewni około dziesięciu godzin rozrywki.

Historia opowiadana w The Lost Legacy skupia się na dwóch bohaterkach: znanej z Uncharted 2: Pośród złodziei (Uncharted 2: Among Thieves) poszukiwaczki skarbów Chloe Frazer oraz Nadine Ross – antagonistki z Uncharted 4: Kres złodzieja (Uncharted 4: A Thief’s End).

Podobnie, jak w przypadku wcześniejszych części, akcja przedstawiona jest z perspektywy trzeciej osoby (third-person perspective). Z kolei rozgrywka łączy elementy zręcznościowe z logicznymi.

Seria Uncharted, opracowana przez studio Naughty Dog, jest jedną z współcześnie najpopularniejszych serii gier na konsole PlayStation. Gra opowiada przygodach Nathana „Nate’a” Drake’a; potomka pirata i korsarza, wiceadmirała floty angielskiej, a także dowódcy pierwszej angielskiej wyprawy dookoła świata, sir Francisa Drake’a.

Oficjalna strona Uncharted: The Lost Legacy: https://www.unchartedthegame.com/en-us/games/uncharted-the-lost-legacy/

Reklamy