Konkurs z nagrodami od Domu Wydawniczego REBIS

20170830_143017_editedW związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą książki Dwie karty Agnieszki Hałas ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są trzy komplety nagród: najnowsza książka autorki i oryginalny T-shirt od Domu Wydawniczego REBIS!

Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie:

Główny bohater książki Agnieszki Hałas, Krzyczący w Ciemności, jest postacią z tragiczną przeszłością. Ponura tajemnica unosząca się nad protagonistą to popularny motyw. Napisz nam, jaki jest Twój ulubiony popkulturowy bohater skrywający mroczny sekret?  

Na odpowiedzi (wysłane drogą mailową na adres redakcji: redakcja@creatiofantastica.com) czekamy do niedzieli – do godziny 15:00! Spośród nich wybierzemy aż trzy najciekawsze i nagrodzimy ich autorów! Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone w poniedziałek rano.

Powodzenia!

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest czasopismo naukowo-artystyczne „Creatio Fantastica”. Nagrody rzeczowe – niepodlegające wymianie na inne dobra – oferuje Dom Wydawnicy REBIS.
  2. Uczestnicy konkursu zezwalają na ujawienie swoich danych (imię i nazwisko) w przypadku wygranej, by móc publicznie głosić wyniki konkursu.
  3. Konkurs rozpoczyna się dnia 31 sierpnia 2017 roku i trwa do 2 września bieżącego roku (do godziny 15:00). Wyniki zostaną ogłoszone kolejnego dnia.

 

Reklamy