Wiemy, kto będzie drugą Gwiazdą na Warsaw Comic Con!

malarkey3Dwudziestego czwartego listopada rozpocznie się jesienna edycja Warsaw Comic Con. W Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy znane w tej branży: aktorzy z filmów i seriali, autorzy książek i komiksów.

Fani Pamiętników wampirów będą szczególnie podekscytowani, gdyż drugą Gwiazdą okazał się być nikt inny jak Michael Malarkey – odtwórca roli Enza z piątego sezonu serialu! Enzo stał się jednym z najistotniejszych bohaterów tej serii. Malarkey nie tylko weźmie udział w spotkaniu z fanami, lecz także będzie pozował do zdjęć z wielbicielami i rozdawał autografy.

Przypominamy, iż pierwszą Gwiazdą okazał się być Julian Glover, brytyjski aktor znany choćby z roli Grand Maestera Pycelle’a z serialu Gra o Tron czy  Maxililiana Veersa z piątej części Gwiezdnych wojen – są to tylko dwie z blisko dwustu ról słynnego aktora!

Poza wspomnianymi sławami, na Warsaw Comic Cononie pojawią się także inni aktorzy znani z Gry o TronStar WarsPamiętników wampirów, a także Stranger Things czy Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak.

Bilety można kupić na stronie Warsaw Comic Con.

Reklamy