Kontynuacja „Gniewnego pomruku burzy” już w księgarniach

złowieszczy szept wiatruDwudziestego szóstego września na półki księgarń trafił czwarty tom Cyklu krzyżackiego Dariusza Domagalskiego (pisarza, felietonisty i scenarzysty komiksów).

Do tej pory ukazały się już Delikatne uderzenie pioruna, Aksamitny dotyk nocy Gniewny pomruk burzy. Tak jak poprzednie tomy, również i Złowieszczy szept wiatru łączy w sobie elementy historyczne i fantasy.

Książka ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS.

Czytamy w opisie Złowieszczego szeptu wiatru:

Rok 1414. Minęły cztery lata od pogromu zakonu krzyżackiego na polach Grunwaldu. Pokój między mocarstwami nie trwa jednak wiecznie. Szykuje się nowa wojna. Król polski Władysław Jagiełło zbiera wielką armię i najeżdża ziemie panów pruskich. Ale Krzyżacy nie podejmują walki, nie stają na otwartym polu, tylko bronią się w zamkach i twierdzach. Nadszedł czas wojny i głodu. Śmierci i zarazy. Okrucieństwa i zdrady.

Burgundzki rycerz Dagobert z Saint-Amand powraca, by ponownie zmierzyć się z własnym przeznaczeniem. Mistyczna siła próbuje zachwiać fundamentami świata i wprowadzić nowy porządek. Równowaga na Drzewie Życia znów jest zagrożona i zaczyna się bój o trwałość wszechświata…

Reklamy