Kolejna powieść Kloosa już wkrótce

KLOOS_Natarcie-OKLADKAMarko Kloos dał się poznać jako autor Poboru i Ewakuacji z cyklu Frontlines. Seria Fabryczna Galaktyka wzbogaci się wkrótce o trzeci tom. Będzie on zatytułowany Natarcie, a premiera odbędzie się dwudziestego siódmego października.

Fabryczna Galaktyka to militarne science fiction, które cieszy się już sporym gronem fanów. Marko Kloos, były żołnierz, wykorzystuje podczas pisania swoją znajomość tematyki, przeplatając z nią elementy SF. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

Czytamy w opisie Natarcia:

Obcy gromadzą się na obrzeżach Układu Słonecznego, umacniają podbitego Marsa i zaczynają spoglądać w stronę Ziemi.

Odległej lodowatej kolonii Nowy Svalbard, odciętej od reszty galaktyki grozi chaos i śmierć głodowa. Dla zmęczonego walką sierżanta sztabowego Andrew Graysona i zdziesiątkowanych oddziałów Wspólnoty Północnoamerykańskiej, wojna o przetrwanie wkracza właśnie w katastroficzną nową fazę.

Po zawarciu niepewnego sojuszu z dotychczasowymi chińsko-rosyjskimi wrogami WPA organizuje ryzykowną misję przebicia się przez blokadę obcych i odzyskania kontaktu z Ziemią. Tym razem walka o przyszłość ludzkości może zakończyć się wyłącznie pełnym zwycięstwem lub unicestwieniem.

 

 

Reklamy