Znamy tytuł czwartej części cyklu „Prawo Millenium” od Trudi Canavan

Trudi Canavan w liście do polskich fanów przyznała, że jest już w trakcie pisania czwartego tomu cyklu Prawo Millenium, a jego tytuł brzmi Maker’s Curse. Poniżej zamieszczamy treść listu, udostępnioną przez Wydawnictwo Galeria Książki:

Witam moich wszystkich polskich fanów, a także nowych czytelników moich książek. Witam w moich światach!

Dziękuję bardzo za Wasze wsparcie i entuzjazm. Kocham pisać, a dodatkową przyjemnością jest świadomość, że mogę Wam dostarczyć kolejnych przygód w których na chwilę się zanurzycie.
Obietnica następcy dotarła do księgarń! Mam nadzieję, że Wam się podoba. To była książka, którą świetnie się pisało, chociaż umieściłam Tyena i Rielle w trudnych czasach i czasami czułam się źle z tym co im robiłam, nawet gdy wiedziałam, że dzięki temu historia będzie lepsza.

Być może słyszeliście wiadomość, że pojawi się czwarta część cyklu Prawo Millenium pod roboczym tytułem Maker’s Curse. Zawsze sądziłam, że historia Tyena i Rielle ma potencjał i jest miejsce na więcej niż trzy książki. Ale dopiero gdy zbliżałam się do końca Obietnicy Następcy, przyszedł mi do głowy pomysł na czwartą książkę. Już wtedy wiedziałam, że nie będę w stanie wykorzystać wszystkich pomysłów na wiele światów i magię mechaniczną, a niektórzy bohaterowie nadal mają ciekawe drogi do przebycia, więc lepiej żeby zostały opisane niż wspomniane w epilogu. Naprawdę nie byłam gotowa pożegnać się z nimi!

Do tej pory napisałam dziesięć rozdziałów i mam z tego wiele radości. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła podzielić się z Wami tymi przygodami, ale nie mam wyboru. Tylko ja mogę je zapisać, tak szybko jak potrafię! Minie trochę czasu zanim Maker’s Curse dotrze do księgarń, ale mam nadzieję, że uważacie, że warto poczekać.

Dziękuję jeszcze raz!
Trudi Canavan

Reklamy