Nadchodzi apokalipsa zombie

armagedon dzień po dniuÓsmego listopada w księgarniach odbędzie się premiera drugiego tomu cyklu Armagedon dzień po dniu J. L. Bourne’a. Więcej niż wygnanie opowiada dalsze losy, ocalałego w apokalipsie zombie, chłopaka, który stara się przetrwać w opanowanym przez nieumarłych świecie.

Pierwszy tom serii został okrzyknięty najlepszym horrorem o zombie, tuż obok The Walking Dead. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Papierowy Księżyc.

A oto opis powieści:

Urywkowe doniesienia medialne wskazują na chaos i przemoc, które rozprzestrzeniają się w amerykańskich miastach. Planetę ogarnia zło nieznanego pochodzenia. Umarli powstają, by objąć Ziemię we władanie jako nowy dominujący gatunek w łańcuchu pokarmowym. Więcej niż wygnanie, kontynuacja powieści Armagedon dzień po dniu, to pisany odręcznie dziennik ocalałego, który walczy o przetrwanie w obliczu globalnej katastrofy. Esencja tego, co w książkach o zombie najlepsze oraz opowieść, która zabierze Cię na nowy poziom przerażenia.

Kronika upadku ludzkości z hordą zombie w rolach głównych oraz z survivalowymi wskazówkami. J.L. Bourne czerpiąc z klasyków gatunku, stworzył Z-apokalipsę, którą trzeba poznać.

Reklamy