Nowe wydanie „Zwierciadła piekieł”

zwierciadło piekiełCzternastego listopada w księgarniach pojawi się nowe wydanie powieści Zwierciadło piekieł Grahama Mastertona. Pierwotnie oryginał został wydany w 1988 roku, a w Polsce pierwsze wydanie pojawiło się w 1991 roku. Wydawnictwo Replika ponownie powołuje do życia jeden z najpopularniejszych horrorów autora.

 

 

Poniżej przedstawiamy opis powieści:

 

Mieszkający w Hollywood scenarzysta Martin Williams jest doszczętnie spłukany. Kiedy jednak natrafia na lustro, wiszące niegdyś w domu małoletniego gwiazdora z lat trzydziestych, z radością wydaje na nie ostatni grosz. Tragiczna historia małego Boofulsa, utalentowanego młodego aktora, którego zaszlachtowała i porąbała na kawałki jego własna babcia, stanowi od dawna obsesję Martina.

Niebawem odkrywa on, że wymarzony zakup jest w rzeczywistości zmaterializowaniem koszmaru. Lustro nie tylko wisiało w domu Boofulsa, ale również było świadkiem śmierci tego jasnowłosego aniołka. W efekcie otworzył się w nim przerażający portal, prowadzący do równoległego świata piekieł. Gdy więc ginie wnuk gospodarza Martina, szybko staje się jasne, że tajemniczy portal ma z tym coś wspólnego. Jednak skoro mały chłopczyk mógł przeniknąć do wnętrza zwierciadła, co w takim razie może się z niego wydostać?

Reklamy