Kate Daniels powraca

magia kąsaDziesiątego listopada w księgarniach pojawi się nowe wydanie pierwszego tomu serii z Kate Daniels. Magia kąsa opowiada losy dziewczyny walczącej w świecie ogarniętym magiczną apokalipsą.

Ilona Andrews to pseudonim pisarski, pod którym kryje się małżeństwo Gordon. Ilona i Andrew Gordon piszą powieści z gatunku urban fantasy.

 

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

 

Ona znajdzie odpowiedź, choćby miała ją wydrzeć z paszczy lwa.

Świat po magicznej apokalipsie. Postęp techniczny był u szczytu swojego rozwoju, gdy w Atlancie eksplodowała Moc i zablokowała właściwie całą istniejącą technologię. Teraz fale magii pojawiają się bez ostrzeżenia, a gdy napływają cała technologia zamiera – samoloty spadają, samochody nie działają, brakuje elektryczności. Wszystko zaczyna na nowo działać, gdy fala Mocy odpłynie.

W tym dziwnym i pokręconym świecie mieszka Kate Daniels. Pyskata dziewczyna, w której żyłach płynie krew i magia. Gdy dowiaduje się o śmierci swojego opiekuna – musi dokonać wyboru – komu zaufać, z kim współpracować. Spojrzeć w oczy Władcy Bestii i dołączyć do Gromady? Aby dopaść winnego wykorzysta wszystko, czym dysponuje: zdolności paranormalne, doskonałe wytrenowanie w walce, zaawansowaną technikę i szemrane znajomości.

 

Reklamy