Powieść debiutującego pisarza

wieżaDwudziestego dziewiątego listopada w księgarniach pojawi się powieść Wieża. Daniel O’Malley jest debiutującym pisarzem, który w swojej powieści łączy gatunki urban fantasy z thrillerem paranormalnym i komedią. To zaskakujące połączenie sprawia, że każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie. Autor przenosi czytelnika w inny świat, w którym specjalnie wyszkolony zabójca musi oczyścić świat z nadnaturalnych oraz strzec się zdrajcy wśród swoich szeregów.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Papierowy Księżyc.

Oto opis powieści:

Myfanwy Thomas budzi się w parku w Londynie otoczona martwymi ciałami. Niczego nie pamięta, więc jej jedyną nadzieją na przetrwanie jest zaufanie instrukcjom, które zostawiła w kieszeni jej poprzedniczka. Wkrótce dowiaduje się, że jest Wieżą – wysoko postawionym członkiem sekretnej organizacji, która chroni świat przez nadnaturalnymi zagrożeniami. Ale wewnątrz organizacji jest zdrajca, który pragnie jej śmierci.
Walcząc o własne bezpieczeństwo, Myfanwy trafia na osobę z czterema ciałami, apodyktyczną kobietę, która może wejść w jej sny, sekretny ośrodek szkoleniowy, gdzie dzieci przekształca się w zabójczych wojowników i spisek większy, niż mogłaby sobie wyobrazić.

Reklamy