Kontynuacja „Ocalonej”

głęboka próżniaDwudziestego drugiego listopada w księgarniach pojawi się kontynuacja powieści Ocalona Alexandry Duncan. Głęboka próżnia opowiada o dziewczynie, która opiekowała się główną bohaterką pierwszej części. Miyole wyrusza by tym razem spełniać własne marzenia, jednakże w środku podróży dowiaduje się, że nie wszystko wygląda tak, jak miała nadzieje, a jej wyśnione miejsce skrywa w sobie wiele mroku.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa YA!

 

Poniżej podajemy opis powieści:

Miyole, dziewczyna, która opiekowała się Ava, bohaterki książki Ocalona sama realizuje teraz swoje marzenie o byciu asystentką na statku badawczym. Jeśli dobrze wszystko rozegra, to w niedalekiej przyszłości będzie mogła prowadzić własne badania i eksperymenty.
Jednak los postawi na drodze Miyole Cassię – dziewczynę uratowaną z małego statku zaatakowanego przez piracką jednostkę. Razem z dopiero co poznaną dziewczyną uda się w pełną niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu porwanego brata Cassi. W wyprawie życia będzie im towarzyszył – początkowo niechętnie – młody pilot Rubio. Podczas podróży Miyole nie tylko podda się urokowi Cassii ale także zrozumie, że statek badawczy, na którym tak chciała pracować skrywa wiele mrocznych tajemnic…

Reklamy