Czas zmienić Ziemię w pustynię

sssPo sukcesie, jaki odniosły poprzednie części Komornika Michała Gołkowskiego, nadeszła pora na zakończenie trylogii. Po tytułach Komornik Komornik. Rewers, wkrótce na półkach ujrzymy trzeci tom, zatytułowany Komornik. Kant. Premiera odbędzie się siedemnastego listopada. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

Cykl rozpoczęty tomem Komornik opowiada o apokalipsie – ale nie takiej zwykłej, bowiem w samym środku zapowiedzianych w Biblii wydarzeń wszystko staje w miejscu. Powołani Aniołowie Apokryficzni nie słuchają rozkazów, za to do życia powołani zostają Komornicy. Wśród nich wyróżnia się zwłaszcza Ezekiel Siódmy…

O czym jest Komornik. Kant? Przekonajcie się sami:

Oto nadchodzi dzień Pana, okrutny, pełen srogości i płonącego gniewu, aby obrócić ziemię w pustynię, a grzeszników z niej wytępić.

Księga Izajasza 13:9, Psalm 86, Dzieje Apostolskie 9.

Świat musi spłonąć!!!

Ale jeszcze można pokazać pazur.

Jeszcze można przetrącić skrzydełka tym zasranym cherubinkom.

Jeszcze skundlona ludzkość do końca nie sczezła.

Jak by tak zebrać wszystkich, nawet największych wypierdków, szaleńców, emerytowanych gladiatorów i najmroczniejsze bestie rewersu, to może uda się zasadzić skrzydlatym siarczystego kopa i zgasić świętoszkowate uśmieszki na gładkich gębach.

Do boju ludzie, a ci z góry mogą nam naskoczyć na kant!

Reklamy