Ostatnie przygody Harley Quinn

4278440oWielbiciele nietuzinkowej Harley Quinn ucieszą się z wiadomości, że w najbliższą środę odbędzie się premiera szóstego – a zarazem ostatniego – tomu z serii Nowe DC Comics. W jakie nowe konflikty uwikła się Harley? I czy jej uczucie do Jokera rzeczywiście było szczytem szaleństwa? Przekonamy się już niedługo.

Autorami tomu byli Amanda Conner i Jimmy Palmiotti. Za ilustracje odpowiadają John Timms i Chad Hardin. Tłumaczką była Paulina Braiter. Tom można zamówić w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa Egmont. Cała w czerni, bieli i czerwieni liczy 144 strony i dostępna jest zarówno w miękkiej, jak i w twardej oprawie.

Była narzeczona Jokera wie wszystko o szalonej miłości, ale teraz sprawy uczuciowe to dla niej przeszłość. Obecnie jest niezależną, przebojową kobietą, która używa przemocy w służbie dobra. Niestety, pani doktor stanie się ofiarą zalotów pewnego osobnika, a wtedy przekona się, czym jest prawdziwe szaleństwo miłości. Adorator nazywa się Red Tool i chce dowieść swej miłości do Harley… mordując ludzi, porywając naszą bohaterkę i próbując zmusić do ślubu! W dodatku dziewczyna popada w konflikt z burmistrzem Nowego Jorku, ponieważ ten uznał, że „umowa” pozwalająca Gangowi Harleyek działać w mieście bez przeszkód nie jest bezterminowa… a jej ważność właśnie dobiega końca.

Reklamy