Gdyby Kopciuszek był cyborgiem…

15084024797190200.jpgWyobrażacie sobie Kopciuszka w postaci cyborga? Czy ten fakt wpłynąłby na odczytanie popularnej baśni na nowo? Nie musicie się już nad tym zastanawiać, bowiem do sprzedaży trafiła już kolejna książka Marissy Meyer. Mowa o powieści Cinder należącej do Sagi Księżycowej.

Cinder ukazał się nakładem wydanictwa Papierowy Księżyc.

Zapoznajcie się z opisem książki:

Cinder to hit, który zachwycił czytelników na całym świecie. Ta baśniowo-futurystyczna adaptacja opowieści o Kopciuszku zachwyca, wprawia w osłupienie, porusza i oczarowuje, a imponująca wizja świata odmalowana piórem Marissy Meyer na zawsze zapisze się w historii literatury.

Ulice Nowego Pekinu zapełniają ludzie i androidy. Szaleje śmiertelna zaraza. Bezlitośni księżycowi ludzie patrzą z kosmosu, czekając na swoją okazję. Nikt nie wie, że los ziemi spoczywa w rękach jednej dziewczyny…

Cinder, utalentowana mechanik, jest cyborgiem. Tym samym należy do obywateli drugiej kategorii. Jej przeszłość to tajemnica. Macocha jej nienawidzi i wini ją za chorobę przyrodniej siostry. Ale kiedy jej życie splątuje się z życiem przystojnego księcia Kaia, Cinder nagle wpada w sam środek międzygalaktycznej wojny i doświadcza zakazanego zauroczenia. Rozdarta pomiędzy obowiązkiem a pragnieniem wolności, lojalnością a zdradą, musi odkryć prawdę o swojej przeszłości, by uratować przyszłość świata.

Reklamy