Limitowana edycja „Wonder Woman”

wonder womanSiódmego grudnia w księgarniach pojawi się limitowana edycja Wonder Woman. Kłamstwa. Tom 1 w nowej linii wydawniczej DC Odrodzenie. Scenarzysta Greg Rucka stworzył komiks wraz z rysownikiem Liamem Sharpem.

W maju tego roku w kinach pojawiła się ekranizacja przygód superbohaterki, w postać której wcieliła się znana aktorka i modelka Gal Gadot.

Powieść graficzna ukaże się nakładem Wydawnictwa Egmont Polska.

 

Zachęcamy do zapoznania się z opisem:

Nieujarzmiona, uzbrojona w Lasso Prawdy i obdarzona mocą bogów, księżniczka Diana z Temiskiry – znana światu jako Wonder Woman – jest jedną z najwspanialszych superbohaterek w historii komiksu.
Ale kim jest naprawdę? Nawet ona sama nie jest tego pewna. Wonder Woman prześladują wspomnienia z życia, którego nigdy nie zaznała, a jednak w głębi duszy czuje, że są autentyczne. Najbardziej wstrząsające jest to, że nie może odnaleźć drogi do Temiskiry, mitycznej wyspy Amazonek. Ta droga, chociaż ukryta przed zewnętrznym światem, zawsze była dla niej dostępna. Teraz zniknęła!

Co gorsza, jedyną osobą, która może doprowadzić Dianę do rodzinnej wyspy, jest jej największy wróg: kobieta przemieniona w geparda. Czy ten niewiarygodny sojusz doprowadzi do odkrycia mrocznych tajemnic księżniczki?

Reklamy