Smocze przygody

najjaśniejsza nocDziewiętnastego stycznia w księgarniach pojawi się piąty tom cyklu Skrzydła ognia. Tui T. Sutherland przedstawia kolejne przygody smoczych przyjaciół w powieści Najjaśniejsza noc. Słonko musi zdecydować czy poddać się przeznaczeniu i wraz z resztą smoków odnaleźć drogę ku zakończeniu wojny.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa MAG.

 

Poniżej przedstawiamy opis najnowszej części cyklu:

 

Słonko zawsze bardzo poważnie traktowała smoczą przepowiednię. Skoro smoki Pyrrii potrzebowały, żeby ona, Łupek, Tsunami, Gloria i Gwiezdny Lotnik zakończyli wojnę, to ona jest gotowa spróbować. Ma nawet kilka dobrych pomysłów, jak tego dokonać, niestety nikt jej nie słucha.
Jednakże wstrząsające wieści od Wieszcza zachwiały wiarą Słonka w ich przeznaczenie. Czy to możliwe, żeby ktokolwiek skończył tę straszliwą wojnę i wybrał nową Piaskoskrzydłą królową? A jeśli tyle się natrudzili na darmo?
Zakopane sekrety, zabójcze niespodzianki i niespodziewane odkrycia dotyczące wyskrobków czekają na nią wśród ruchomych piasków pustyni, gdzie Słonko będzie musiała w końcu zdecydować, czy jej przeznaczenie zostało już zapisane.
A może piątka smocząt zdoła pokierować własnym losem i ocalić świat… na swój sposób?

Reklamy