Pokazy przedpremierowe filmów dla najmłodszych

Paddington2_PlakatSieć kin Cinema City organizuje pokazy przedpremierowe dwóch wyczekiwanych przez najmłodszych – i tych starszych również – odbiorców filmów. Mowa o drugiej części przygód misia Paddingtona (zatytułowanej po prostu Paddington 2) Magicznej zimie Muminków. Seansy będą wyświetlane w najbliższy weekend – od ósmego do dziesiątego grudnia.

Oficjalna premiera filmu o uroczym misiu odbędzie się dopiero dwudziestego dziewiątego grudnia, z kolei Muminki zagoszczą na stałe w reprertuarze kin dwudziestego drugiego grudnia.

Paddington 2, czyli druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia o twarzy twardziela i wielkim sercu. Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafia w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington robi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. Ma wielką siłę przekonywania, więc, kto wie, może się uda? Szczególnie jeśli zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?

Magiczna zima Muminków to wielki kinowy powrót kultowej bajki autorstwa Tove Jansson. Tym razem zobaczymy, jak Muminki przeżywają swoją pierwszą zimę. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki.

Reklamy